World of Warcraft - polska premiera równocześnie z europejską

CD Projekt, polski dystrybutor gry World of Warcraft, ujawnił szczegóły dotyczące polskiej premiery tytułu. Zgodnie z deklaracją firmy, tytuł ma trafić do sklepów w naszym kraju równocześnie, bądź niewiele później po europejskiej premierze, zapowiadanej na przełom stycznia i lutego.

Tytuł zostanie wydany w oryginalnej wersji językowej z polską instrukcją. W chwili obecnej nie ma żadnych informacji na temat wprowadzenia do sprzedaży kart typu 'prepaid' do tej gry. CD Projekt nie ustaje jednak w staraniach o sprowadzenie ich do kraju. Nie wiadomo też jeszcze ile polscy gracze będą musieli zapłacić za abonament na rozgrywki w sieci.

Gra będzie kosztować 199 zł i ma być dostępna w dwóch rodzajach pudełek (Przymierza i Hordy). Wraz z zakupioną grą, fani świata Warcrafta otrzymają też miesięczny abonament na rozgrywki w sieci. CD projekt nie zapomina o swoich wiernych klientach i dla wszystkich posiadaczy zarejestrowanych elektronicznie gier WarCraft III przygotował specjalny program przedsprzedaży World of Warcraft. Dzięki niemu tytuł będzie można nabyć za jedyne 159,90 PLN (plus koszty przesyłki)!

Jednocześnie firma CD Projekt pragnie gorąco przeprosić za opóźnienie publikacji informacji na temat dystrybucji gry w naszym kraju - o problemach ze sprowadzeniem gry do Polski przeczytacie tu .

Szczegółowe informacje dotyczące sprzedaży zostaną podane wkrótce.

Więcej informacji


Zobacz również