World of Warcraft - premiera 23 listopada!

Blizzard Entertainment wyznaczył ostateczną premierę gry typu MMORPG - World of Warcraft. Trafi ona do sklepów w USA już 23 listopada. Jednocześnie gra dostępna będzie w tym samym czasie w Australii, Nowej Zelandii, zaś niedługo później w Europie oraz Azji.

World of Warcraft przenosi nas do mistycznego świata bohaterów wyposażonych w szeroką gamę dostępnych broni, czarów i umiejętności. Podczas podróży przez różne krainy możemy nawiązać kontakty z innymi graczami w Sieci, brać udział w bitwach, tworzyć przymierza. Idea MMORPG (massively multiplayer online role-playing game), umożliwia jednoczesną rozgrywkę w Sieci dużej liczbie osób.

Gra dostępna będzie dla systemów Windows 98, Me, 2000, XP oraz Mac OS X w cenie 50 USD i zawierać ma pakiet subskrypcji pozwalający na 1-miesięczną darmową rozgrywkę w sieci. Specjalna edycja kolekcjonerska kosztować ma natomiast 80 USD i zawierać będzie wersję gry zarówno na nośniku CD, jak i DVD, 1-miesięczną subskrypcję na rozgrywkę w sieci, płytę DVD 'behind-the-scenes' oraz płytę CD ze ścieżką dźwiękową.

Po zakończeniu pierwszego okresu subskrypcyjnego, gracze będą mogli dokonać jego przedłużenia w trzech wariantach: na miesiąc za 15 USD, na 3 miesiące za 14 USD miesięcznie lub na 6 miesięcy, za 13 USD miesięcznie.

Więcej informacji: http://www.blizzard.com/wow/


Zobacz również