World of Warcraft - rekord za rekordem!

Osadzona w świecie Azeroth, znakomita gra MMORPG Blizzarda pt. "World of Warcraft", po raz kolejny, bije światowe rekordy popularności. Liczba subskrybentów przekroczyła już 4 000 000 dusz!

Niespełna trzy miesiące temu donosiliśmy o pobiciu przez "World of Warcraft" rekordu dotyczącego liczby zarejestrowanych subskrybentów (zobacz tekst pt. "World Of Warcraft bije kolejne rekordy") - ich liczba przekroczyła wtedy 1 500 000 osób. Teraz okazuje się, że gra Blizzarda pobiła, i to znacznie, swój poprzedni rekord przyciągając w sumie do swojego świata ponad 2 miliony graczy!

Tak znaczny wzrost liczby subskrybentów jest prawdopodobnie spowodowany "otwarciem" świata WoW dla graczy z Chin - nie ma jednak jeszcze na ten temat szczegółowych danych. Biorąc jednak pod uwagę fakt, że w chińskich beta-testach gry uczestniczyło aktywnie 500 000 osób, wydaje się być niemal pewne, że większość z rzeszy 500 000 nowych subskrybentów to Chińczycy.

Więcej informacji:

World Of Warcraft bije kolejne rekordy

Aktualizacja: 31 sierpnia 2005 11:45

WoW- kolejny rekord pobity!

Blizzard poinformował, że wirtualny świat zasiedliło już cztery miliony graczy! W tym aż jedna czwarta pochodzi z samych Stanów Zjednoczonych. Wynik doprawdy niesamowity - WoW potwierdza, więc iż jest bez wątpienia największą grą sieciową świata. Zaś sam Blizzard udowadnia, że jest mistrzem w tworzenia wielkich hitów. Nie pozostaje nam teraz nic innego, jak oczekiwanie na już zapowiedziany dodatek...

Aktualizacja: 22 lipca 2005 15:08

Jeszcze więcej maniaków WoW

Mimo, iż od premiery World of Warcraft minęło już sporo czasu, gra nadal jest niesamowicie popularna. Blizzard chwali się, że w samych Chinach WoW znalazło w ciągu 30 dni aż półtora miliona nabywców. Jest to wynik doprawdy niesamowity!

Łącznie na całym świecie w WoW gra ponad 3.5 miliona maniaków. To jeszcze nie koniec - w produkcji jest już pierwszy oficjalny dodatek. Można być pewnym, że po jego wydaniu liczba graczy zwiększy się jeszcze bardziej.


Zobacz również