World of Warcraft w cyklicznym programie TV! Ruszamy z WoW Service!

Tego jeszcze nie było! Z wielką dumą ogłaszamy, że ruszamy z zupełnie nowym projektem, czyli World of Warcraft Service. Tak, dobrze widzicie. Począwszy od dziś, co tydzień, prezentować będziemy kolejne odcinki z najpopularniejszym MMORPG na świecie w roli głównej. Jakim cudem World of Warcraft ma już osiem milionów użytkowników? Co sprawia, że przyciąga graczy jak magnes? W jaki sposób zostać bogiem Azeroth? To wszystko tylko w World of Warcraft Service.

Link do pierwszego odcinka World of Warcraft Service

World of Warcraft chyba nie trzeba nikomu przedstawiać. Już od premiery dzieła, wszelkie znaki na ziemi i niebie wskazywały na to, że stanie się prawdziwym HITEM. W dniu premiery World of Warcraft sprzedał się w 240 tysicach egzemplarzy, co było najlepszym wynikiem w historii gier komputerowych. Ostatnio wydane Burning Crusade podniosło poprzeczkę aż do granic absurdu. Produkt osiągnął wynik 2,4 milionów sprzedanych sztuk w ciągu 24 godzin!

Zobacz również:

  • Jak po 17 latach Dragonflight sprawił, że muszę skończyć z World of Warcraft

Widząc ogromne zainteresowanie, jakim cieszy się gra, postanowiliśmy przygotować coś specjalnie dla jej fanów. Program, dzięki któremu każdy gracz otrzyma szansę poznania World of Warcraft. Z nami zagłębicie się w fantastyczny świat Azeroth i poznacie cuda o jakich nie śniło się największym filozofom.

Zabawy będzie z pewnością co nie miara. W pierwszym odcinku zaprezentujemy Wam pewne podstawy, czyli świeżutką wideorecenzję World of Warcraft: The Burning Crusade. Oczywiście to nie koniec! Temat jest na tyle poważny, że przyjrzymy mu się bardzo blisko. Co właściwie zmieniło nadejście Płonącej Krucjaty? Jakie konsekwencje dla Azeroth ma inwazja Legionu? Co kryje się za mistycznymi wrotami Dark Portal? Odpowiedzi na te i inne pytania znajdziecie tylko w WoW Service.

Możecie być pewni, że prezentowane przez nas informacje są w 100% sprawdzone. Programem zajmuje się redakcyjne grono fanatyków WoWa oraz prawdziwy ekspert, Wojtek Trigun Siennicki. Wystarczy jeśli powiemy, że nasz spec zdobył 70 level w niecałe pięć dni po premierze Burning Crusade.

Zapraszamy do wspólnej zabawy!


Nie przegap

Zapisz się na newsletter i nie przegap najnowszych artykułów, testów, porad i rankingów: