World of Warcraft - zamów kartę pre-paid już dziś!

Potwierdzając wcześniejsze doniesienia, firma CD Projekt informuje, że karty typu pre-paid, służące do płacenia abonamentu za grę "World of Warcraft", będą dostępne od 4 marca 2005 roku.

Data wprowadzenia kart została ustalona przez firmę Vivendi Universal Games. Koszt jednej, 60-dniowej karty, to 109 zł + koszty przesyłki. Zamówienia na karty można składać od dnia dzisiejszego pod tym adresem . Polski dystrybutor "World of Warcraft" poinformował jednocześnie, że nowe egzemplarze gry mają szansę pojawić się w okolicach maja lub czerwca br.

"World of Warcraft" spotkał się w naszym kraju z gorącym przyjęciem, bijąc rekordy przedsprzedaży gier w ofercie CD Projektu i szybkości sprzedaży w sklepach. Jeden z fanów tytułu postanowił nawet nocować przed wejściem do jednego z krakowskich sklepów prowadzących sprzedaż WoW! W całej Europie - jak poinformował zachodni wydawca gry, firma Vivendi - gra rozeszła się w dniu premiery w blisko 280 tys. egzemplarzy - wcześniejsze szacunki ekspertów na taką właśnie liczbę oceniały cały europejski rynek gier MMORPG!


Zobacz również