World of Warcraft - zapisy na europejskie betatesty rozpoczęte

Blizzard uruchomił już stronę, na której można zapisywać się do ostatniej, otwartej fazy betatestów europejskiej wersji "World of Warcraft". Zapisać się może każdy, ale należy się pośpieszyć, bo konta będą przyznawane według kolejności zgłoszeń.

Aby się zapisać na betatesty, należy odwiedzić specjalnie do tego stworzoną stronę, którą znajdzieciepod tym adresem. Podczas rejestracji w miejsce, w którym należy wpisać kod, wprowadzamy ciąg znaków, który znajduje się na wskazanej powyżej stronie.

W betatestach mogą brać udział zarówno użytkownicy komputerów klasy PC , jak i Macintosh.

Jednocześnie firma CD Projekt poinformowała, że w związku z dużym zainteresowaniem graczy, w sprzedaży pojawią się karty typu "pre-paid" za pomocą, których można będzie opłacać abonament za grę.

Karty typu "pre-paid" (popularnie zwane zdrapkami) są alternatywnym sposobem płacenia za abonament i umożliwiają zabawę również tym osobom, które nie dysponują kartą płatniczą. Każda karta "pre-paid" będzie

przedłużała grę w "World of Warcraft" przez 2 miesiące. Karty te będą dostępne w sprzedaży na stronie firmy CD Projekt w cenie 109 zł (+ koszty przesyłki).

Więcej informacji


Zobacz również