World of Warcraft zostanie zniszczony

Nadchodzą ciężkie czasy dla fanów World of Warcraft. Deathwing właśnie się budzi co będzie skutkować nieuchronnym kataklizmem na dwóch największych kontynentach. Wszystko to we wprowadzanym właśnie patchu 4.0.3a.

Ostatnie pokaźne łatki do WoWa zwiastowały nadejście zmian związanych z nowym dodatkiem - Cataclysm. Wszystko wskazuje na to, że już za chwilę świat World of Warcraft zmieni się bezpowrotnie.

Wraz z nadejściem patcha 4.0.3a Deathwing wreszcie się "obudzi" sprowadzając kataklizm na kontynenty. Łatka dopiero od tygodnia jest testowana na Public Test Realm, ale wygląda na to, że za chwilę trafi do normalnej wersji gry. Wedle zapowiedzi WOW Insider patch już dziś pojawi się na serwerach amerykańskich. Jeśli to prawda europejscy gracze powinni się jej spodziewać już za parę dni.

Zobacz również:

Patch 4.0.3a do World of Warcraft przyniesie m.in. całkowite przemodelowanie terenu Kalimdoru i Eastern Kingdoms. Podzielone zostanie m.in. The Barrens, które zmieni się w dwie lokacje. Wiele innych zostanie "zniszczonych" przez trzęsienia ziemi, wulkany i powodzie. Zmiany będą też mieć dobre skutki dla klimatu np. pustynne i opuszczone Desolace stanie się żyzną krainą. Dodatkowo gracze lewelujący postacie między poziomami 70 i 80 będą mieli obniżony próg wymaganego doświadczenia o 20%.

Aktualizacja: 25 listopada 2010 11:55

Zgodnie z wcześniejszymi przypuszczeniami patch 4.0.3a do World of Warcraft już się ukazał. Gracze mogą go pobrać przez aplikację Blizzard Updater lub wprost z zasobów idg.pl.

Pobierz: World of Warcraft Patch 4.0.3 to 4.0.3a (EU)