Worms 4 - śmiercionośne robale w najwyższej formie

Polski wydawca najnowszej odsłony kultowej serii Worms zdradza nieco szczegółów na temat rodzimego wydania gry, a na naszym serwerze FTP udostępniliśmy nową zapowiedź filmową.

Worms 4 - pudełko polskiej wersji gry

Worms 4 - pudełko polskiej wersji gry

Polska wersja najnowszej odsłony wojen robali będzie nosić tytuł "Worms 4: Totalna Rozwałka" i ma wrócić do korzeni serii, dzięki skoncentrowaniu rozgrywki na eksterminacji przeciwników. Tym razem, jak zapewniają autorzy, zabawa ma być jeszcze lepsza, a to dzięki możliwości kreowania nowych rodzajów broni i edycji wyglądu robaków. Nowym robalom będzie można m.in. zmienić kolor ciała, dopasować fryzurę i upiększyć go różnymi gadżetami - np. hełmem policyjnym.

To jednak nie wszystkie nowości - rozgrywka dla pojedynczego gracza została wzbogacona o misje, w których trzeba zdobyć jakiś przedmiot lub zniszczyć określone miejsce na mapie. Gra oferuje 25 misji w zmieniającej się tematycznie scenerii - znajdziemy tu m.in. mapy utrzymane w klimacie parku jurajskiego, ery arturiańskiej, Dzikiego Zachodu czy Arabii. W trybie gry wieloosobowej, poza mapami z opcji single player, czeka na nas 20 dodatkowych aren. W grze poprawiono również pracę kamery oraz wprowadzono nowe tryby rozgrywki, takie jak: "capture the flag" i "obrona pozycji".

Zapraszamy również do pobrania z naszego serwera FTP nowego filmu promującego grę z sympatycznymi robakami w roli głównej. Gra pojawi się w sprzedaży już w maju, w polskiej wersji językowej i cenie 99,90 zł.

Worms 4: Totalna Rozwałka promo movie


Zobacz również