Wowhead w wersji dla Warhammera Online!

18 września swoją premierę miała jedna z najbardziej oczekiwanych gier tego roku, Warhammer Online: Age of Reckoning. Patrząc na ten tytuł od razu nasuwają się porównania do jego największego konkurenta, czyli World of Warcraft. Znaleźliśmy kolejne podobieństwo: Dzieło Mythic Entertainment ma już stronę do złudzenia przypominającą witrynę Wowhead przeznaczoną dla World of Warcraft.

Większość graczy World of Warcraft kojarzy zapewne stronę informacyjną Wowhead.com. Dla fanów tej gry jest to swoista skarbnica wiedzy, w której znajdują się wszystkie niezbędne informacje. Znajdziemy tu wskazówki jak rozwijać swoją postać, jaką klasę wybrać oraz jak wykonywać poszczególne zadania.

Jak się okazuje, od razu po premierze Warhammer Online: Age of Reckoning w sieci pojawiła się strona będąca odpowiednikiem słynnego Wowheada. Tym razem jednak jej głównym tematem jest świat Warhammera.

Nowa witryna nazywa się Wardb. W jej tworzeniu biorą udział specjaliści z Curse.com (strona na której znajdują się dodatki oraz mody do licznych gier) oraz Electronic Arts (wydawca dzieła).

Wardb oferuje graczom wiele ciekawych informacji. Fani mogą znaleźć tam szczegółowe opisy wszystkich klas postaci, profesji, przedmiotów oraz występujących w grze NPC. Dodatkowo na stronie znajdują się liczne fora dyskusyjne oraz bogaty wybór narzędzi. Wśród nich znajdziemy takie, które pozwolą użytkownikom na sztuczne rozwijanie swojej postaci na stronie internetowej.

Podsumowując, należy otwarcie powiedzieć że pomysł na stworzenie Wardb jest bezwątpienia wtórny. Jednak wykonanie strony robi naprawdę pozytywne wrażenie.

Zainteresowanych większą ilością informacji zapraszamy na oficjalną stronę Wardb.

Zobacz również:

Warhammer Online: Age of Reckoning w sklepach!

GC 07: Nowe informacje o Warhammer Online


Zobacz również