Wrath of the Lich King kolejnym rozszerzeniem do World of Warcraft?

Wszystko wskazuje na to, że firma Blizzard ma zamiar wydać następny dodatek do World of Warcraft. Produkt ma nosić podtytuł Wrath of the Lich King. Informacje te mają na razie charakter jedynie plotek. Ich potwierdzenia spodziewamy się w niedalekiej przyszłości. Być może, już podczas sierpniowych targów w Lipsku...

Sensacyjną wiadomość podał niemiecki serwis USK. World of Warcraft: Wrath of the Lich King widnieje tam jako następna produkcja autorów słynnego MMORPG'a.

Ponadto przy nazwie domniemanego dodatku pojawiła się adnotacja: GC-demo. Oznaczać to może tyle, że najprawdopodobniej tytuł w wersji beta zostanie zaprezentowany nam już na sierpniowych targach w Niemczech.

Plotki głoszą, że dodatek odda graczom możliwość eksplorowania najbardziej wysuniętej na północ części kontynentu Azeroth. Kraina ta nosi nazwę Northrend.

Na razie nie wiadomo nic więcej o faktycznych planach Blizzarda. Fanom pozostaje mieć jedynie nadzieje, że pogłoski znajdą odzwierciedlenie w rzeczywistości.

World of Warcraft swoją premierę miała 24 listopada 2004 roku. Od tego czasu zdążyła przyciągnąć do siebie 9 milionów graczy. Pierwszy, a zarazem ostatni, dodatek do gry nosi podtytuł The Burning Crusade. Od momentu jego premiery, aż do teraz, rozchodzi się jak świeże bułeczki. Czyżby najnowszy dodatek do słynnego MMORPG'a okazał się równie wielkim hitem?

Poczekamy, zobaczymy. My, z pewnością, będziemy informować o najnowszych doniesieniach ze stajni .