Wrześniowa promocja Eranetu

Z powakacyjną ofertą wyrusza do swoich klientów Era, proponując promocję na usługę Eranet, czyli konto pocztowe, umożliwiające obsługę wiadomości e-mail za pośrednictwem telefonu komórkowego. Każdy z abonentów sieci Era lub Era Tak Tak, który zdecyduje się na aktywację usługi we wrześniu za używanie Eranetu przez 120 dni zapłaci symboliczną złotówkę.

Pojemność konta pocztowego, oddanego do dyspozycji użytkownika wynosi 12 MB. Nazwa konta zawiera numer abonenta oraz domenę eranet.pl, przykładowo: [email protected] Oczywiście można zastosować alias w celu zamaskowania numeru telefonu i łatwiejszego zapamiętania adresu. Poza standardową opcją powiadamiania SMSem o nadejściu nowej poczty, możemy uruchomić funkcję przekierowania jej na inne konto, czytać oraz wysyłać wiadomości, odpowiadać na nie, sprawdzać status skrzynki.

Jak powiedział nam Główny Specjalista ds Marketingu Produktów Ery, Paweł Staszczak: "Celem promocji usługi jest zachęcenie potencjalnych klientów do szerszego korzystania z zaawansowanych funkcji swojego telefonu oraz przybliżenie idei zintegrowanego środowiska pracy z dostępem do Internetu i wydajnego konta pocztowego w każdej sytuacji".

Warto podkreślić, iż podobną usługę oferuje również Plus (usługa Plusnet o pojemności skrzynki pocztowej 50 MB) oraz Idea (usługa mBox, gdzie pojemność konta wynosi 10MB).

Więcej informacji na temat usługi Eranet: http://www.eranet.pl