Wspaniałe nagrody do wygrania na 3 zlocie forumowiczów IDG.pl

Jutro odbędzie się już po raz 3 zlot forumowiczów IDG.pl. O tym, że będzie to impreza udana, jesteśmy przekonani już dziś. Tymczasem chcielibyśmy podgrzać atmosferę informując Was jakie nagrody będzie można wygrać uczestnicząc w jutrzejszym zlocie.

Wraz z fundatorami nagród przygotowaliśmy dla Was całą masę rewelacyjnych produktów. Oto tylko część z nich o pozostałych dowiecie się podczas samego zlotu.

Procesory od Intela

Wspaniałe nagrody do wygrania na 3 zlocie forumowiczów IDG.pl

3 szczęściwców będzie mogło wygrać podczas III zlotu IDG.pl doskonałe procesory - Core 2 Duo E6400 oraz Pentium D 930

Z pewnością każdy miałby ochotę wyposażyć swój komputer w procesor o rewelacyjnej wydajności. Nie każdy może sobie jednak na taki wydatek pozwolić. Podczas zlotu będziecie mogli wygrać 3 procesory Intela w tym Core 2 Duo E6400 wykonany w całkowicie nowej, bardzo udanej mikroarchitekturze. Procesor ten to bardzo energooszczędny układ, który przy okazji cechuje rewelacyjna wydajność. Miłośnicy podkręcania na myśl o nim zacierają ręce bowiem daje się go przetaktować jak mało który układ. O najnowszych procesorach Intela pisaliśmy w artykule "Intel Core 2 Duo - piekielnie mocne uderzenie" . W materiale tym znajdziecie informacje o najistotniejszych zmianach w architekturze układów oraz wyniki testów wydajności. Obszerny test wszystkich nowych procesorów Intela i AMD przeczytacie w najnowszym wydaniu PC World 9/2006.

Core 2 Duo to jednak nie jedyny dwurdzeniowy procesor jaki będziecie mogli wygrać uczestnicząc w 3 zlocie forumowiczów. Intel ufundował także dwa bardzo wydajne procesory dwurdzeniowe Pentium D 930 (3,0 GHz) wyposażone w 4 MB pamięci podręcznej drugiego poziomu.

Grafika do Gigabyte'a

Forumowicze będą mogli wygrać także dwie bardzo ciekawe karty graficzne ufundowane przez polski oddział firmy Gigabyte. Są to modele wyposażone w procesory ATI Radeon X1600 PRO oraz NVIDIA GeForce 6600 (fabrycznie przetaktowany model serii TurboForce).

Wspaniałe nagrody do wygrania na 3 zlocie forumowiczów IDG.pl

Najnowszy układ chłodzenia pasywnego Gigabyte zainstalował m.in. na karcie z procesorem ATI Radeon X1600 PRO

Wspaniałe nagrody do wygrania na 3 zlocie forumowiczów IDG.pl

Bezgłośna i fabrycznie podkręcona - można ją wygrać na zlocie :)

Obie karty mają chłodzenie pasywne, a więc generują zerowy hałas. Wyposażono je w interfejsy PCI Express x16.

Myzyka od Creative Labs

Kolejne nagrody pochodzą od firmy Creative Labs. Producent najpopularniejszych kart dźwiękowych przygotował dla Was do wygrania dwie karty dźwiękowe najnowszej generacji Sound Blaster X-Fi Xtreme Music, o których szerzej pisaliśmy w artykule "Brzmienie z blaskiem" . Karty to doprawdy znakomite o czym dwóch szczęśliwców będzie mogło się przekonać osobiście po zakończeniu zlotu :)

Wspaniałe nagrody do wygrania na 3 zlocie forumowiczów IDG.pl

Najnowszy Sound Blaster X-Fi Xtreme Music wyposażon w procesor wydajniejszy niż wiele CPU

Wspaniałe nagrody do wygrania na 3 zlocie forumowiczów IDG.pl

HS-600 słuchawki dla gracza i osób komunikujących się głosowo przez Internet

Gracze będą mogli wygrać 3 egzemplarze zaawansowanych słuchawek z mikrofonem Headset HS-600. Idealne dla fanów gier sieciowych. Mikrofon wyposażony jest w system redukcji szumów, a obracane ramie pozwala na ustawienie go w najdogodniejszej pozycji.

Nagród Ci u nas dostatek

To oczywiście nie koniec nagród. Do wygrania będą też przenośne odtwarzacze MP3, "piłkarski" uniwersalny pilot Philipsa, koszulki, dyski flash i inne gadżety.

Wspaniałe nagrody do wygrania na 3 zlocie forumowiczów IDG.pl

PIlot Philipsa nie tylko pozwala na sterowanie urządzeniami elektroniki użytkowej lecz także otwieranie butelek

Tych, którzy jeszcze nie zdecydowali się na udział w zlocie zachęcamy do odwiedzenia wątku na naszym forum - III Zlot Forum IDG.pl. Tam dowiecie się wszelkich szczegółów odnośnie miejsca (Warszawa), programu i osób, które pojawią się na tej długo oczekiwanej imprezie.