Wspólna kampania Huawei i Banku Millennium - możesz zyskać 400 złotych!

Od dzisiaj do 4 maja trwa wspólna kampania Huawei i Banku Millennium. W jaki sposób możesz zyskać nawet czterysta złotych?

Propozycja kierowana jest do nowych klientów banku. Jeśli założą konto i pobiorą aplikację Banku Millennium z AppGallery, mogą zyskać 200 zł na zakupy w sklepie huawei.pl. Na tym nie koniec - jeśli będzie się aktywnie korzystać z tego konta we wskazanym czasie, można zyskać 200 zł - i wydać je w dowolnym celu. Aplikacja Banku Millenium jest już w AppGallery od grudnia 2020 roku, a od niecałego tygodnia mogą z niej korzystać użytkownicy najnowszych urządzeń Huawei opartych o Huawei Mobile Services. Dostępna jest pełna funkcjonalność, w tym płatności BLIK.

Nowi klienci mogą założyć konto poprzez aplikację lub na stronie internetowej banku, a po wyrażeniu wymaganych zgód i aktywacji aplikacji pobranej z AppGallery otrzymają 200 zł w postaci elektronicznej karty podarunkowej. Ma ona postać cyfrowego kodu, przesłanego na telefon. Można wykorzystać ją w sklepie firmowym producenta, jednak wymagany jest zakup na kwotę minimalną 201 zł. Jest to karta do jednorazowego wykorzystania. Każdy uczestnik otrzyma ją do 31 maja. Co najważniejsze - promocją objętych jest pierwsze 1000 kont założonych od momentu startu kampanii.

Wspólna kampania Huawei i Banku Millennium - możesz zyskać 400 złotych!

Dodatkowa premia 200 zł może być przyznana od Banku Millenium do wykorzystania na dowolny cel. Aby zakwalifikować się do tej promocji, należy mieć założone do 4 maja konto, a następnie musi być ono aktywne w ciągu czterech konkretnych miesięcy – maja, czerwca, lipca i sierpnia. Co miesiąc powinno wpływać na nie co najmniej 1000 zł oraz należy zadbać o to, aby w każdym z tych miesięcy dokonać przynajmniej jednej płatności kartą do konta lub za pomocą usługi BLIK. Pełen regulamin promocji dostępny jest na stronie:https://www.bankmillennium.pl/promocja-konto-huawei.

Źródło: Huawei