Wspólna praca online

Firma WebEx podpisała porozumienie z Adobe Systems na stworzenie interaktywnego serwisu umożliwiającego prowadzenie multimedialnych konferencji w czasie rzeczywistym.

Firma WebEx, która zajmuje się tworzeniem sieciowych systemów do prowadzenia konferencji online, podpisała porozumienie z Adobe Systems na stworzenie oddzielnego serwisu dla Adobe.com. WebEx Interactive Meeting Service ma umożliwić kreatywnym profesjonalistom organizowanie spotkań i konsultacji online, przeglądanie swoich portfolio, wspólną pracę nad prezentacjami, uaktualnianie i synchronizację danych w czasie rzeczywistym oraz komunikację za pomocą głosu i transmisji wideo.

"Adobe rozumie potrzeby projektantów i grafików pragnących komunikować się i wymieniać informacje za pomocą solidnych serwisów online zapewniających szybki kontakt audio-wideo w czasie rzeczywistym" - twierdzi Gloria Chen, dyrektor strategiczny Adobe.com. "Propozycje firmy WebEx doskonale spełniają nasze oczekiwania w zakresie możliwości organizowania konferencji i warsztatów, współdzielenia aplikacji i prezentacji oraz pełnego wykorzystania dobrodziejstw sieci" - dodaje.

Interaktywny serwis WebEx jest osiągalny na stronie domowej Adobe.com poprzez link w kategorii "Online Services" lub bezpośrednio pod adresem www.adobe.com/jobconnection.

Więcej informacji: webex.com

www.adobe.com