Wszechstronny zestaw dla fotografa-grafika

W ofercie firmy Veracomp zagościł promocyjny zestaw produktów dla fotografów amatorów. W jego skład wchodzi aparat cyfrowy, aplikacja do obróbki grafiki i zdjęć oraz tablet graficzny.

Poszczegtólne elementy zestawu oferowanego przez Veracomp to:

- Aparat cyfrowy Premier DM-6365 - wyposażony w matrycę o rozdzielczości 6 mln. pikseli oraz obiektyw o ogniskowej o zakresie odpowiadającym 35 - 105 mm w systemach małoobrazkowych. Maksymalna rozdzielczość wykonywanych nim zdjęć sięga 2816 x 2112 pikseli, a do dyspozycji użytkownika oddano 20 programów tematycznych. Cyfrówka pozwala też na nagrywanie wideo w rozdzielczości 640x480 lub 320x240 pikseli, w formacie AVI. Podgląd zdjęć i filmów zapewnia 2,5-calowy ekran LCD (230 tys. pikseli).

- Tablet graficzny Wacom - do wyboru: PenPartner lub Volito2.

PenPartner to tablet o obszarze roboczym w rozmiarze A6. Rozpoznaje 512 poziomów nacisku pióra. Zasilany jest bezpośrednio z portu USB. Za pomocą dołączonego do niego oprogramowania JustWrite Office możliwe jest nanoszenie odręcznych notatek na aplikacje pakietu biurowego Microsoft Office (Word, Excel i PowerPoint). Oba tablety dysponują bezprzewodowymi, bezbateryjnymi piórami. Dzięki dołączonemu do Volito2 oprogramowaniu ArtRage Wacom EditionEdition piórko można przekształcić w szereg narzędzi malarsko-rysowniczych.

Zestaw dla fotografów od Veracomp

Zestaw dla fotografów od Veracomp

Pakiet uzupełnia oprogramowanie fotoretuszerskie Corel Paint Shop Pro X w wersji edukacyjnej. Dziesiąte wydanie aplikacji oferuje takie możliwości jak Learning Center (organizacja dostępnych w programie narzędzi i instrukcji pomocy według zadań i w logiczną całość), Smart Photo Fix (analiza fotografii i sugestie co do najodpowiedniejszych sposobów korekcji koloru, jasności, ostrości i nasycenia obrazu), Object Remover (u usuwanie niepożądanych elementów fotografii - powstała luka zastępowana jest odpowiednio dobranym elementem tła) i Perspective Correction (korekcja wyglądu obiektów sfotografowanych w perspektywie).

Z racji możliwości wyboru pomiędzy dwoma różnymi modelami tabletu, pakiet będzie dostępny w dwóch wersjach:

- aparat Premier DM-6365 + Wacom PenPartner + Corel Paint Shop Pro X EDU - 777 zł

- aparat Premier DM-6365 + Wacom Volito2 + Corel Paint Shop Pro X EDU - 899 zł.

Podane wyżej kwoty to sugerowane przez producenta ceny brutto. Veracomp zwraca uwagę, iż koszt poszczególnych produktów wchodzących w skład zestawu kupowanych oddzielnie to odpowiednio 1136 zł i 1206 zł z brutto.

Promocja trwa do wyczerpania zapasów.

Więcej informacji: Veracomp