Wtorkowy Przegląd Prasy

W 2008 roku przybędzie 3 mln kart SIM... CeBIT - wielkie okno wystawowe z gadżetami... Jak będzie działał sąd elektroniczny... Można kupić tylko energooszczędne komputery... Rozliczenia roczne - internauci też mają przywileje...

COMPUTERWORLD

Spadek po Prokomie31 marca zniknie z rynku Prokom Software. Spadkobiercą dobrych i złych wspomnień po potędze Ryszarda Krauzego jest Asseco. Co odziedziczył Adam Góral?

http://p1.idg.pl/r/f0445

UKE: Duże różnice w opłatach za korzystanie z szerokopasmowego InternetuZ przygotowanego przez Urząd Komunikacji Elektronicznej zestawienia wynika, że w zależności od operatora opłaty za łącze dzierżawione na takich samych warunkach różnią się nawet o 35%. Jednocześnie średnie koszty szerokopasmowego dostępu do sieci stale spadają.

http://p1.idg.pl/r/e9c3e

RZECZPOSPOLITA

Wielkie okno wystawowe z gadżetamiPołączenie elektronicznego atlasu anatomii z kartoteką medyczną zaprezentowała firma IBM na swoim stoisku podczas rozpoczynających się dziś największych światowych targów elektroniki CeBIT w Hanowerze.

http://rp.pl/artykul/101542.html

Jak będzie działał sąd elektronicznyAby wnieść pozew, powód musiałby stworzyć profil użytkownika w sposób obecnie stosowany w systemach poczty elektronicznej.

http://rp.pl/artykul/101528.html

Można kupić tylko energooszczędne komputeryOd jutra w przetargach na sprzęt komputerowy organizowanych przez administrację centralną musi być brana pod uwagę jego energochłonność.

http://rp.pl/artykul/101390.html

Internauci też mają przywilejeW rozliczeniu rocznym można odliczyć od dochodu wydatki na używanie w domu Internetu.

http://rp.pl/artykul/100788.html

GAZETA PRAWNA

W 2008 roku przybędzie 3 mln kart SIMPonad 23,5 mld zł wart był w 2007 roku polski rynek telefonii komórkowej. W tym roku jego wartość zwiększy się o kolejne 5-6 proc.

http://p1.idg.pl/r/d16ca