Wtorkowy Przegląd Prasy

TP SA: mamy punkt w rozgrywce z DPTG... Ubezpieczenia w Grouponie... "Tylko Piłka" uzupełni teksty multimedialnymi treściami dostępnymi w telefonach komórkowych... Nasza Kasa kontra Facebook, czyli bój o reklamę... Minitel - francuski dziadek internetu będzie wyłączony...

COMPUTERWORLD

Jak skutecznie zarządzać innowacjami

Badania Accenture pokazują, że jeśli firma chce osiągnąć stały wysoki wzrost, powinna zarządzać innowacją jako powtarzalnym procesem. Zaczyna się on od generowania pomysłów, poprzez przekształcanie ich w inicjatywy biznesowe, a na wdrożeniu rozwiązania kończąc.

Eksport polskich prac badawczo-rozwojowych

W polskich ośrodkach R&D inżynierowie pracują nad technologiami i rozwiązaniami dla firm z całego świata - od Dalekiego Wschodu, po Dolinę Krzemową.

Ile polska branża IT wydaje na R&D

Po raz drugi postanowiliśmy przygotować analizę nakładów na prace badawczo-rozwojowe ponoszone przez firmy IT biorące udział w tegorocznym Computerworld TOP200. Głównie są to twórcy oprogramowania.

RZECZPOSPOLITA

TP SA: mamy punkt w rozgrywce z DPTG

Telekomunikacja potwierdziła nasze nieoficjalne informacje z piątku. Warszawski sąd zawiesił postępowanie w sprawie stwierdzenia wykonalności orzeczenia wiedeńskiego Trybunału Arbitrażowego.

Ubezpiecz się z Grouponem

Liberty Direct jest pierwszą firmą ubezpieczeniową, która weszła we współpracę z portalem oferującym grupowe zakupy ze zniżką.

GAZETA PRAWNA

"Tylko Piłka" uzupełni teksty multimedialnymi treściami dostępnymi w telefonach komórkowych

Właściciel tygodnika "Tylko Piłka" opatentował technologię, która może wydłużyć czas spędzany przez czytelnika z drukowaną gazetą. A wydawcy pozwoli zwiększyć przychody z reklam.

Nasza Kasa kontra Facebook, czyli bój o reklamę

Facebook ma już niemal tylu użytkowników co najsłynniejszy polski portal społecznościowy - Nasza Klasa. Równie skutecznie odbija mu też reklamodawców. Dlatego w walce o pieniądze NK.pl postanowił użyć podobnej broni co rywale.

WYBORCZA.BIZ

Minitel - francuski dziadek internetu będzie wyłączony

Francuski przodek internetu - uruchomiony w latach 80. Minitel - wciąż przynosi pieniądze. Ale w czerwcu 2012 r. przestanie działać.

NETWORLD

Ostrzeżenia wyszukiwarki Google w ogniu krytyki

W chwilę po wprowadzeniu nowej funkcjonalności do wyszukiwarki, swoje obawy w sprawie bezprecedensowego działania Google przedstawili eksperci rynku IT.

Op5 Monitor - komercyjna wersja Nagiosa

Op5 Monitor, to system monitorujący usługi sieciowe, łączący około 150 projektów open source w jednolite rozwiązanie, opatrzone ścieżką rozwoju i wsparciem producenta.