Wtorkowy przegląd prasy

Era za bezcen dla Deutsche Telekom? Solorz opuszcza TV Puls... Abonenci nie będą bezbronni wobec operatorów... Wojna domowa w Time Warner... TVN chce uruchomić w tym roku TVN Lingua...

Gazeta.pl

Era za bezcen dla Deutsche Telekom?Deutsche Telekom jest o krok od przejęcia kontroli nad PTC, operatorem sieci komórkowych Era i Heyah, najbardziej łakomego kąska w polskiej telekomunikacji.

http://gospodarka.gazeta.pl/gospodarka/1,33181,3413019.html

Solorz opuszcza TV PulsZygmunt Solorz wycofuje się z TV Puls. Sprzedaż udziałów w tej stacji należących do powiązanej z Polsatem spółki zostanie sfinalizowana już we wtorek.

http://gospodarka.gazeta.pl/gospodarka/1,33181,3413055.html

Rzeczpospolita

Abonenci nie będą bezbronni wobec operatorówInteresy klientów firm telekomunikacyjnych są słabo chronione, a rozstrzyganie sporów firm z abonentami nie jest ani szybkie, ani skuteczne.

http://www.rzeczpospolita.pl/gazeta/wydanie_060613/ekonomia/ekonomia_a_16.html

Wojna domowa w Time WarnerAmerykański gigant przez lata przejmował kolejne spółki i budował medialne imperium. Dzisiaj inwestorzy i analitycy poważnie myślą o podziale Time Warner.

http://www.rzeczpospolita.pl/gazeta/wydanie_060613/ekonomia/ekonomia_a_24.html

Puls Biznesu

TVN chce uruchomić w tym roku TVN LinguaTVN wystąpił do Krajowej Rady Radiofonii i Telewizji o przyznanie koncesji na nadawanie dla nowego kanału tematycznego - TVN Lingua, informuje Presserwis. Będzie on adresowany do osób, które chcą nauczyć się języka obcego.

http://www.pulsbiznesu.pl/content.aspx?sid=7355&guid=4FD62BBA-5B58-417E-B6EA-5BF74BDB5EC5