Wtyczka Troi Dialog dla FileMakera

Troi Automatisering wydała uaktualnienie pluginu Troi Dialog, narzędzia do wyświetlania i edycji w czasie rzeczywistym okien dialogowych w FileMaker Pro.

Wydana przez Troi Automatisering wtyczka Troi Dialog 2.1 jest kompatybilna z aplikacją FileMaker 5.5 oraz systemem Mac OS X. Narzędzie służy służy do dynamicznego tworzenia tekstów i przycisków okien dialogowych w programie FileMaker i według prezesa Troi, Petera Baanena z Troi Dialog można z poziomu FileMakera:'wyświetlać okna dialogowe ze zmiennym tekstem i maksymalnie czterema przyciskami, przeglądać tymczasowe ekrany filmów Flash, wyświetlać pasek postępu dla bardziej czasochłonnych operacji, wprowadzać teksty bezpośrednio w oknie dialogowym, dodawać ikony oraz tytuły nagłówków okien dialogowych'.

Wersja makowa Troi Dialog 2.1 określana jest przez producentów jako 'Super Fat' i współpracuje z Mac OS 8, 9 i X. Pełną wersję wtyczki można pobrać ze strony firmowej producenta, narzędzie współpracuje z FileMaker Pro 4 i późniejszymi, licencja kosztuje 35 USD, natomiast 'upgrade' z poprzednich wersji jest darmowy.

www.troi.com


Zobacz również