Wybierz nazwę drugiej części F.E.A.R'a

Programiści z Monolith pilnie poszukują pomysłów na tytuł gry. Najpierw ogłosili, że wszyscy chętni mogą nadsyłać własne propozycje nazwy następnej części F.E.A.R. Teraz, po wybraniu trzech najlepszych wersji, fani znowu mogą decydować, która z nich najlepiej, ich zdaniem, pasuje do gry.

F.E.A.R to gra FPS wyprodukowana przez studio Monolith. Tytuł został wydany w roku 2005 i od razu zyskał ogromną popularność. Wszystko dzięki mrocznemu klimatowi oraz dosyć ciekawej, jak na tego typu produkcje, fabule. Nic dziwnego, że autorzy zdecydowali się na kontynuację... Problem pojawił się dopiero gdy przyszło znaleźć tytuł dla sequela.

Pierwszy etap zabawy polegał na tym, że fani gry mieli możliwość nadsyłania swoich propozycji. Mogły być to dowolne, wymyślone przez nich nazwy. Organizatorzy konkursu w odpowiedzi otrzymali ponad 10 000 różnych propozycji. Postanowili wybrać trzy z nich. Teraz, możemy oddać na nie swój głos. Wyróżnione tytuły to: Dead Echo, Project Origin oraz Dark Signal.

Dzięki pomysłowi Monolith, każdy fan może mieć wpływ na to, jaką nazwę będzie nosić druga część F.E.A.R'u. Wystarczy jedynie wejść na oficjalną stronę gry i oddać swój głos.

Swoją drogą, na stronie czeka na graczy wiele innych niespodzianek. Witryna obfituje w informacje o nachodzącym tytule. Zakończenie głosowania planowane jest na dzień 10 sierpnia 2007 roku. W związku z tym, każdy kto chciałby zdążyć ze swoim głosem powinien się bardzo spieszyć.