Wybraliście Największego Twardziela Gier Komputerowych!

Nareszcie! Po kilku miesiącach burzliwych dyskusji, pełnych emocji wypowiedzi i zażartych walk na argumenty... Panie i Panowie, ogłaszamy oficjalne zamknięcie głosowania na Największego Twardziela Gier Komputerowych. Uważajcie, pierwszej trójka to faceci, którym nie powinno się wchodzić w drogę...

Wybraliście Największego Twardziela Gier Komputerowych!

W głosowaniu wzięły udział największe sławy gier komputerowych. Każdy z przedstawionych wojowników miał za sobą lata szkoleń, miesiące walk i wiele nieprzespanych dni. Ciało każdego z nich ozdobione było niezliczoną ilością wojennych blizn. Wszyscy byli twardzi jak skała, silni jak smok i szybcy jak błyskawica...

Na początek, jeszcze raz przedstawimy Wam listę bohaterów biorących udział w konkursie: John Mullins (Soldier of Fortune), Max Payne (Max Payne), Paul Phoenix (Tekken), Cloud Strife (Final Fantasy VII), Gordon Freeman (Half-Life), Illidan Stormrage (WarCraft), Jack Carver (Far Cry), Kane (Command & Conquer), Kyle Katarn (Jedi Knight), Master Chief (Halo), Codename 47 (Hitman), Duke Nukem (Duke Nukem), Fenix (Starcraft), Jim Raynor (Starcraft), Raziel (Legacy of Kain: Soul Reaver), Revan (Knights of the Old Republic), Sam Fisher (Splinter Cell), Solid Snake (Metal Gear Solid), Sub Zero (Mortal Combat), Tommy Vercetti (GTA: Vice City) oraz William "B.J." Blazkowicz (Wolfenstein 3D).

Uff... Jak widać konkurencja była naprawdę potężna. Wybór najpotężniejszej z przedstawionych postaci nie mógł należeć do łatwych. Z tego powodu, każdy z Was mógł oddawać głosy w kilku kategoriach: Efektowność, Skuteczność, Styl działania, Charakter oraz Wygląd.

Tak jest, w końcu przedstawiciel najbardziej męskiego grona bohaterów musi być nie tylko twardy, ale również stosownie wyglądać. W końcu nie chodziło o wytypowanie postaci typu Super Mario.

Światła! Kamery! Akcja! Wszystkie reflektory na scenę główną! Za chwilę na własne oczy ujrzycie Największych Twardzieli Gier Komputerowych! Wyniki podawane są według sumy punktów.

Twardziel honorowy, miejsce czwarte, Duke Nukem!

Wybraliście Największego Twardziela Gier Komputerowych!

Duke Nukem

Duke po prostu musiał zająć miejsce w czołówce. Dlaczego? Bo nazywa się Duke! Postać jest absolutnie kultowa i świetnie reprezentuje wszystkich anihilatorów, i niszczycieli jacy chodzili po wirtualnej ziemi.

To Duke był jednym z pierwszych, którzy za pomocą potężnego arsenału broni wyżynali masy pałętających się po Ziemi obcych. Miał też inne, typowo męskie zajęcia - chyba wszyscy pamiętają co można było zrobić używając w grze kilku dolców...

Dukem możecie pograć na przykład ściągając Duke Nukem: Manhattan Project. Czas zacząć prawdziwą rozwałkę!

Twardziel brązowy, miejsce trzecie, Cloud Strife!

Wybraliście Największego Twardziela Gier Komputerowych!

Cloud Strife

Ostatnie miejsce, ale na podium. Cloud Strife podbił serca graczy charakterystycznymi złotymi włosami, ogromnymi, niebieskimi oczyma oraz ogromnym mieczem, który zwykle nosi na plecach.

Główny bohater serii Final Fantasy nieraz wychodził z dramatycznych sytuacji. Często pomagali mu w tym liczni przyjaciele, których później musiał ratować. Tak, Cloud Strife to nie tylko walka i wyżynanie. To również przyjaźń, duma i niezrównany upór. Nic dziwnego, że gracze go uwielbiają!

Trailer z Final Fantasy XIII obajrzycie tutaj. Mamy również wersję Xbox 360. Mało? Zajrzyjcie pod ten adres po filmy, patche i wiele więcej.

Twardziel srebrny, miejsce drugie, Codename 47!

Wybraliście Największego Twardziela Gier Komputerowych!

Codename 47

Drugie miejsce w rankingu zajął słynny Codename 47. Cóż, widocznie gracze gustują w zabójcach cichych, beznamiętnych i mających klasę. Agent 47 nie pozwoliłby sobie na efektowne wejścia w stylu Duke'a czy widowiskowe walki a la Could Strife.

Jest za to samowystarczalnym profesjonalistą, który podczas wykonywania zlecenia skupia się przede wszystkim na celu. Wiemy jednak, że w głębi duszy agent skrywa nieco ludzkich uczuć... Może właśnie to sprawia, że gracze tak go lubią?

Demo z Hitman: Codename 47 znajdziecie tutaj. Mamy też coś nowszego, czyli Hitman: Blood Money demo. Nie chcecie grać? To zobaczcie waszego ulubieńca w filmie akcji! Więcej znajdziecie pod tym adresem.

Twardziel złoty, miejsce pierwsze, Tommy Vercetti!

Wybraliście Największego Twardziela Gier Komputerowych!

Tommy Vercetti - Największy Twardziel Gier Komputerowych!

Tommy Vercetti ogromną przewagą zdobywa tytuł Największego Twardziela Gier Komputerowych! Udowadnia tym samym, że prawdziwi mocarze stoją po ciemnej stronie mocy. W tym przypadku jest to pewne. Tommy to prawdziwy postrach Vice City.

Po 15 latach odsiadki wraca na ulicę i robi wszystko by zarobić stracone pieniądze. Jest bezwzględny, często okrutny i wyrachowany. Nie zmienia to faktu, że aby go zatrzymać, trzeba zaangażować siły z całego miasta. Z policją, FBI, strażą pożarną i pogotowiem włącznie! To się nazywa diabeł w ludzkiej skórze...

Gratulujemy wygranej i dziękujemy Wam za wszystkie głosy! Pełne wyniki znajdziecie tutaj.

Zapraszamy również do zabawy w nową Ligę Pełnoletnich Zręcznościówek!