Wyciekły informacje o kolejnych dodatkach DLC do GTA 5

Dla GTA 5 udostępniono darmowy DLC o nazwie Beach Bum. Oprócz nowości jakie dodatek wprowadza do samej rozgrywki, w plikach dodatku można odszukać pewne przesłanki dotyczące kolejnych nowości jakie Rockstar trzyma w rezerwie.

W danych najnowszego rozszerzenia do GTA 5 znaleziono pliki, które najprawdopodobniej zdradzają, co Rockstar planuje wprowadzić do swojej topowej gry w kolejnych DLC. Chodzi dokładnie o pliki audio, w których aktorzy podkładający głos pod postaci z serii Grand Theft Auto opowiadają o nowych możliwościach.

Wśród wymienionych przez nich rzeczy znajduje się informacja o zupełnie nowym kasynie, które otworzyło się w wirtualnym mieście GTA 5 oraz dodatkowym zestawie wyścigów, w których gracz będzie mógł brać udział. Nie zabrakło też wspomnienia o zupełnie nowych misjach polegających na szpiegowaniu innych osób.

Wyciekły informacje o kolejnych dodatkach DLC do GTA 5

GTA 5

Oczywiście jak na razie to tylko spekulacje, a same umieszczenie tych plików w pierwszym DLC do GTA 5 może być tylko tzw. easter eggiem i dowcipem ze strony twórców. Nie wiadomo też, czy wspomniane usprawnienia miałyby odnosić się do podstawki GTA 5, czy też może trybu multiplayer GTA Online.

DLC, w którym odkryto te ciekawe pliki dźwiękowe, przeznaczone zostało dla graczy korzystających z obu trybów rozgrywki, ale nie musi być to regułą przy kolejnych dodatkach. Wiemy jednak z zapowiedzi studia Rockstar, że powinniśmy spodziewać się informacji o nowych możliwościach trybu singleplayer w GTA 5 “już niedługo”.

źródło: gamespot.com