Wyciekły zrzuty ekranu z Windows 10 21H2. Microsoft już je usunął!

W ostatnich dniach w Internecie pojawiły się screeny systemu Windows 10 po aktualizacji Sun Valley. Wszystkie zostały już usunięte przez firmę Microsoft, jednak my nadal je mamy.

Od dawna wiadomo, że aktualizacja 21H2 znana pod nazwą Sun Valley ma wprowadzić estetykę zaokrąglonych rogów okien aplikacji do systemu Windows 10. Od paru miesięcy pojawiają się nowe projekty i zrzuty ekranu planowanych zmian, a wszystkie skrupulatnie opisujemy tutaj. Zazwyczaj wszelkie informacje swoje źródło mają w wersjach testowych systemu lub oficjalnych informacjach od firmy Microsoft, tym razem jest jednak inaczej. Okazuje się, że przedstawione poniżej zrzuty ekranu zostały udostępnione przez przypadek i wcale nie miały wyjść na światło dzienne.

Wyciekły zrzuty ekranu z Windows 10 21H2. Microsoft już je usunął!

Makieta z zaokrąglonymi rogami została przypadkowo opublikowana przez firmę Microsoft i usunięta później

Źródło: Windows Latest

Pierwszy screen został zauważony w aplikacji Porady. Został tam umieszczony zrzut ekranu, który miał wyjaśnić jak wygląda podręczne okno logowania się do Wi-Fi. Jak widać, pracownik umieszczający zdjęcie przez przypadek zdradził nam jak będzie wyglądało okno z zaokrąglonymi rogami. Co ciekawe, po zauważeniu tej pomyłki przez niektórych użytkowników, firma Microsoft szybko podmieniła zdjęcie.

Wyciekły zrzuty ekranu z Windows 10 21H2. Microsoft już je usunął!

Źródło: Windows Latest

Jednak na tym nie koniec pomyłek. Na serwisie Twitter inny pracownik umieścił zrzut ekranu przedstawiający konsolę programu "Terminal". Jak się okazuje, i na nim można było obejrzeć zaokrąglone rogi okna aplikacji. I w tym przypadku, tweet został szybko usunięty.