Wydajny, dwurdzeniowy notebook Aristo

Comes wprowadził do swojej oferty nowy komputer przenośny marki Aristo. Model Prestige 1600 wyposażono w procesor Intel Core Duo, kartę graficzną ATI Radeon Mobile X1600, szybkie pamięci DDR2 oraz dysk twardy SATA.

Obraz prezentowany jest na 15,4-calowym wyświetlaczu panoramicznym, który został zbudowany w technologii Glare, zapewniającej wyraźne i nasycone kolory (a także niestety nieprzyjemne odbicia światła). Notebook komunikuje się z innymi urządzeniami za pośrednictwem modułu Bluetooth oraz karty WLAN i posiada szereg funkcji multimedialnych, w tym opcjonalny wbudowany tuner telewizyjny z pilotem, głośniki z subwooferem oraz czytnik kart pamięci 4-in-1.

Wydajny, dwurdzeniowy notebook Aristo

Komputer przenośny Aristo Prestige 1600

Sercem komputera jest platforma Intel Centrino najnowszej generacji, na którą składa się chipset Intel 945PM oraz procesory dwurdzeniowe Intel Core Duo T2X00, które widoczne są w systemie jako dwie jednostki centralne. Układ graficzny ATI Radeon Mobility X1600 z 256MB pamięci VRAM na zapewnić komputerowi dobrą wydajność w grach. W notebooku zastosowano układ dźwiękowy, który obsługuje 8 kanałów (7.1) lub dwa różne strumienie plików dźwiękowych (np. rozmowę telefoniczną i ścieżkę audio z filmu DVD). Do wyboru mamy dyski twarde (5400 obr./min.; 8MB) o pojemności 60-120 GB oraz nagrywarkę płyt DVD, która umożliwia archiwizację do 8,5 GB danych na jednym nośniku. Wymianę zdjęć pomiędzy notebookiem i urządzeniami multimedialnymi zapewnia czytnik kart multimedialnych 4-in-1, który współpracuje z kartami pamięci w formacie SD, MMC, MS oraz MS Pro. Ponadto nowy komputer ma cztery porty USB 2.0, złącze IEEE 1394 (FireWire) oraz wyjście S-Video.

Notebook oferowany jest z 24 miesięczną gwarancją w systemie "door-to-door", z możliwością przedłużenia do 36 miesięcy. Cena notebooka w podstawowej konfiguracji to 3899 zł.