Wydanie pudełkowe Metal Gear Solid V: Ground Zeroes w wersji PC już wkrótce w sklepach

CDP.pl, oficjalny dystrybutor gier KONAMI, ma wielką przyjemność poinformować, że już wkrótce w Polsce dostępne będzie pudełkowe wydanie gry Metal Gear Solid V: Ground Zeroes w wersji na komputery PC.

Konami Digital Entertainment B.V. udostępniło dzisiaj pecetową wersję gry Metal Gear Solid V: Ground Zeroes poprzez platformę cyfrowej dystrybucji Steam. Co równie ważne, pudełkowe wydanie tego tytułu na komputery PC trafi na półki sklepowe na przełomie stycznia i lutego 2015 roku. Już wkrótce będziemy mogli ogłosić dokładną datę premiery tej doskonałej gry.

Akcja Metal Gear Solid V: Ground Zeroes rozgrywa się w 1975 roku. Przedstawione w niej akcje rozpoczynają serię wydarzeń, których kulminację poznamy w Metal Gear Solid V: The Phantom Pain. Ground Zeroes skupia się na postaci Big Bossa – legendarnego bohatera i najemnika – wykonującego misję ratunkową w Camp Omega, ogromnej, pełniącej funkcję więzienia, bazie zlokalizowanej na Kubie. Główny bohater zostaje sam za linią wroga i ma do wykonania prawdziwie nieliniowej misję, która idealnie nadaje się do zaprezentowania innowacji wprowadzonych w najnowszej odsłonie serii MGS przy użyciu FOX Engine, autorskiego silnika Kojima Productions.

Wydanie pudełkowe Metal Gear Solid V: Ground Zeroes w wersji PC już wkrótce w sklepach

W Metal Gear Solid V: Ground Zeroes rozgrywka toczyć się na rozległych otwartych przestrzeniach, na których pogoda i pory dnia mają istotny wpływ na przebieg misji. Tytuł ten oferuje pełną swobodę – gracze mogą wybrać trasę skradania, sposób, w jaki rozprawią się ze strażnikami, oraz to, którego więźnia oswobodzą jako pierwszego. Ground Zeroes zachęca w ten sposób do wielokrotnego przechodzenia misji i odkrywania wszystkich sekretów. Ponadto w grze dostępny jest globalny system rankingowy. Poprzez wykonywanie specjalnych wyzwań i zdobywanie osiągnięć gracze mogą stanąć do rywalizacji, by sprawdzić, jak wypadają na tle użytkowników z całego świata.

Wersja pecetowa gry Metal Gear Solid V: Ground Zeroes jako pierwsza w historii serii oferuje grafikę w rozdzielczości 4K i może pochwalić się zwiększoną liczbą źródeł światła oraz modeli wyświetlanych jednocześnie na ekranie, a także podwyższoną rozdzielczością cieni.