Wydawca i planowana premiera Demigod już znane

Producent Demigod oficjalnie ogłosił wydawcę tej wielce oczekiwanej gry. Ponadto wiadomo już kiedy możemy się spodziewać premiery tytułu.

Gas Powered Games, producent gry Demigod, podał kilka nowych szczegółów związanych z wprowadzeniem gry na rynek. Wydawcą tytułu będzie firma Stardock. Szef GPG bardzo cieszy się z zawartej umowy. "Nie tylko mamy już wydawcę, [...] ale także partnera, który rozumie czego oczekują nasi klienci", powiedział na ten temat prezes Gas Powered Games, Chrs Taylor.

Dodatkowo, wiadomo już kiedy gra ukaże się na rynku. Co prawda za wcześnie jeszcze na jakiekolwiek daty dziennie ale GPG ogłosiło, że tytuł ukaże się na sklepowych półkach w lutym przyszłego roku.

Demigod łączyć będzie elementy różnego typu gier, przede wszystkim akcji, RPG i strategii czasu rzeczywistego. O grze wiadomo jeszcze, że ma odejść od kanonu tradycyjnych RTSów.

Głównym zadaniem gracza ma być kontrolowanie potężnego herosa. Aby wygrać, trzeba będzie zgrać się z innymi członkami drużyny i umiejętnie wykorzystać cechy poszczególnych bohaterów. Zabawa ma być skoncentrowana na trybie multiplayer.


Zobacz również