Wydawca zdradza sekrety Marvel: Ultimate Alliance II

Już od dłuższego czasu wiadomo było, że gra ta ukaże się na pewno. Obecnie jej premiera przewidziana jest na rok 2009. Jednak już teraz Activision postanowiło zdradzić nieco szczegółów o Marvel: Ultimate Alliance II.

Pierwsza część gry została bardzo dobrze przyjęta w świecie wirtualnej rozrywki. Marvel: Ultimate Alliance zebrał dobre recenzje i stanowił bardzo ciekawą pozycję dla wszystkich fanów komiksów Marvela.

Nie inaczej ma być z drugą częścią gry. Fabuła tytułu ma być oparta o historię z "Civil War". Na wstępie gracze będą musieli wybrać stronę konfliktu, po której będą chcieli walczyć. Wiadomo, że do wyboru będzie ponad 20 postaci znanych nam z komiksów. Na pewno pojawią się tacy herosi jak: Hulk, Wolverine, Spider-Man, Venom czy Human Torch. Dodatkowo gracze będą mogli połączyć moce dwóch postaci tworząc hybrydę o niespotykanej dotąd sile.

Jak już wspomnieliśmy wcześniej, premiera gry planowana jest na rok 2009. Tytuł ukaże się najprawdopodobniej na Xboxa 360, PlayStation 3, PlayStation 2, Nintendo Wii, PSP oraz Nintendo DS.