Wygaszacz z Flasha

1st Screensaver Flash Studio to prosty program, pozwalający na tworzenie wygaszaczy ekranu z animacji w formacie Flash.

Zamiana flashowego filmu na wygaszacz ekranu za pomocą 1st Screensaver Flash Studio jest bardzo nieskomplikowanym procesem - wystarczy uruchomić kreatora, który poprowadzi użytkownika "za rączkę". Program umożliwia zapisanie nowoutworzonego wygaszacza w samorozpakowującym się archiwum (plik .exe), dzięki czemu użytkownik programu może np. szybko wysłać swoje dzieło do znajomych.

W wersjach Professional i Professional Plus można również wstawić w oknach About i Settings link do wlasnej strony WWW. Możliwe jest także zamieszczenie swojego logo w oknie instalacyjnym wygaszacza oraz oknach Settings i About (funkcja dostępna tylko w wersji Professional - logo należy przesłać do producenta mailem w momencie zakupu licencji).

W wersji Professional Plus wszystkie informacje o producencie - firmie Wekasoft - zostają ukryte i wygaszacz jest w 100% firmowany, przez właściciela licencji.

Wersja Standard kosztuje 24,95 USD, za Professional trzeba zapłacić 49,95 USD, zaś za edycję Professional Plus producent programu życzy sobie 149,95 USD.

Więcej informacji:

http://www.wekasoft.com