Wygładzająca wtyczka Kodaka dla Photoshopa

Ciekawa wtyczka dla programu graficznego Adobe Photoshop o nazwie Digital Gem Airbrush Professional, której zadaniem jest wygładzanie zdjęć, ukazała się właśnie dzięki firmie Eastman Kodak.

Dzięki Digital Gem Airbrush Professional, możemy wygładzić na zdjęciu dowolną powierzchnię z zachowaniem jej odpowiedniej szczegółowości. Wtyczka ta szczególnie przydatna wydaje się w przypadku retuszowania zdjęć twarzy. W tym wypadku jest w stanie zamaskować wszelkie niedokoskonałości widoczne na skórze. Wtyczka oferuje 3 poziomy szczegółowości i opcję korekcji jedynie ciemniejszych miejsc zdjęcia (Darken) lub jaśniejszych miejsc (Lighten) wraz z obsługą zarówno obrazów 8-bitowych, jak i 16-bitowych.

Digital Gem Airbrush Professional dostępna jest zarówno dla systemów Windows, jak i Mac OS, a jej pełna wersja kosztuje 99,95 USD. Istnieje możliwość sprawdzenia funkcjonowania wtyczki jeszcze przed zakupem, a to dzięki wersji demonstracyjnej zamieszczonej na stronie Eastman Kodak. Pobranie dema wymaga uprzedniego zarejestrowania się na stronie. Co ważne, Digital Gem Airbrush Professional współpracuje także z najnowszą odsłoną Photoshopa - CS.

Więcej informacji: http://www.asf.com/products/plugins/airpro/pluginAIRPRO.asp


Zobacz również