Wygraj e-przyszłość

Oracle, Intel i WSB-NLU ogłaszają konkurs wiedzy o e-biznesie dla studentów i uczniów szkół średnich.

Oracle Polska, Intel Poland oraz Wyższa Szkoła Biznesu - National-Louis University z Nowego Sącza ogłaszają konkurs wiedzy o e-biznesie pod tytułem "e-przyszłość". Konkurs będzie trwać do 6 lutego 2001 r. Uczestnikami mogą być uczniowie szkół średnich oraz studenci uczelni wyższych, którzy w dniu 31 października 2000 r. mają już ukończone 18 lat i nie ukończyli 30 lat.

Pierwszym etapem jest rejestracja online oraz przesłanie, do 4 grudnia 2000 r., pisemnej pracy konkursowej. Uczniowie szkół średnich mogą wybrać jeden z dwóch tematów konkursowych: "Sieć i komputer w e-przyszłości. Jakie będą? Jaką rolę spełnią? Jak wpłyną na wszystkie sfery życia ludzkiego?" oraz "Edukacja w e-przyszłości". Czego, jak i po co będą się uczyć mieszkańcy globalnej wioski w XXI wieku?

Studenci mają do wyboru cztery tematy: "Twój pomysł na biznes w Internecie", "Zwiększenie efektywności działania przedsiębiorstwa poprzez wykorzystanie nowoczesnych rozwiązań informatycznych", "Rola i zadania działu informatyki w nowoczesnym przedsiębiorstwie", "Technologie informatyczne dla e-biznesu i ich wykorzystanie".

Dla 3 zwycięzców w grupie uczniów szkół średnich nagrodami w konkursie są: bezpłatne trzyletnie studia na WSB-NLU oraz nagrody rzeczowe: komputery, palmtopy i telefony komórkowe. Dla autorów trzech najlepszych prac w grupie studentów nagrodą będzie wyjazd na konferencję Oracle Open World do San Francisco, a 27 zwycięzców II etapu uzyska skierowania na płatne praktyki letnie w firmach związanych z branżą informatyczną.

Więcej informacji: www.e-przyszlosc.pl/


Zobacz również