Wygraj kompletny przewodnik po iOS

Puść wodzę fantazji i odkryj możliwości nowego iPhona 5! Pisz i wygrywaj!

iPhone to marka sama w sobie - cudowne dziecko Appla podbija nasze serca od ponad 5 lat i wciąż nie osiadając na laurach, nie przestaje nas zaskakiwać! 21 września dane nam będzie ujrzeć kolejną odsłonę tego niezwykłego urządzenia - z tej okazji mamy dla Was KONKURS!

PC World Poland ma zaszczyt zaprosić wszystkich marzycieli, do wzięcia udziału w najnowszym konkursie dotyczącym iPhona 5! Jedyne czego potrzebujesz, to Twoja wyobraźnia!

Aby wziąć udział w konkursie należy wejść do aplikacji konkursowej znajdującej się na naszym profilu Facebookowym i w kilku słowach odpowiedzieć na pytanie: "Czego spodziewasz się po nowym iPhonie 5?".

W konkursie do zgarnięcia jest aż 50 nagród!

Wpisz odpowiedź i odbierz nagrody!

Jak wygrać?

Do konkursu może przystąpić każdy, kto po zalogowaniu się do aplikacji konkursowej podał odpowiedź na pytanie - wygrywają odpowiedzi, które najbardziej spodobają się internautom a w rezultacie otrzymają największą ilość głosów - namówcie rodzinę, znajomych oraz znajomych znajomych do głosowania - może to ich głos pomoże Wam w zdobyciu nagrody!

Każdy z 50 wygranych otrzyma "Kompletny przewodnik po systemie iOS" . Konkurs będzie miał rozwiązanie 21 września - a więc w chwili planowanej premiery iPhona 5 !*

Wyniki ogłosimy w ciągu tygodnia od zakończenia konkursu na naszym profilu!

Nie czekaj aż inni Cię wyprzedzą - zacznij zbierać głosy już dziś!

*Temin konkursu może ulec zmianie w zależności od daty przesunięcia premiery iPhona 5