Wygraj limitowaną edycję konsoli Xbox Series S! Śpiesz się, czasu masz niewiele

Sprawdźcie, jak możecie wygrać limitowaną edycję konsoli Xbox Series S inspirowaną Chińskim Nowym Rokiem.

Microsoft po raz kolejny zachęca nas do zabawy w konkursie na Twiterze. Tym razem do wygrania jest wyjątkowa, limitowana edycja konsoli Xbox Series S inspirowana Chińskim Nowym Rokiem, który rozpocznie się już 1 lutego.

konsola xbox series s

fot. Microsoft

Chcąc wziąć udział w konkursie, musicie mieć ukończone 18 lat, śledzić konto Xbox na Twitterze oraz retweetować poniższy tweet z hashtagiem "LunarNewYearXboxSweepstakes".

Zobacz również:

  • Xbox FPS Boost – pełna lista gier ulepszonych na Xbox Series X i Series S
  • Myślicie, że Galaxy S22 jest drogi? W takim razie koniecznie zobaczcie tą edycję limitowaną!

Konkurs zakończy się 3 lutego, a zwycięzca zostanie powiadomiony przez bezpośrednią wiadomość na Twitterze w ciągu siedmiu dni od jego zakończenia. Co istotne, wziąć udział w zabawie mogą wszyscy sympatycy konsol Xbox z regionów oficjalnie wspieranych przez Microsoft, a więc także z Polski.

Microsoft ostatnio nie daje nam o sobie zapomnieć. Przejęcie Activision Blizzard wciąż wywołuje ogromne emocje, jeśli chcecie dołączyć do "zielonych" do Xbox Series S jest idealną konsolą "na początek". Bardziej wymagający użytkownicy mogą też zdecydować się na zakup mocniejszej wersji urządzenia, w postaci Xbox Series X. Listę najlepszych ofert w Polsce znajdziecie tutaj.

Zobacz również: