Wygrywaj - komentując! Dziś: oryginalny plecak Microsoft Technology Summit 2008

Postanowiliśmy podziękować wiernym czytelnikom PC Worlda. Każdy, kto komentuje materiały na witrynie pcworld.pl lub idg.pl ma szansę na wygranie atrakcyjnego upominku. Dzień po dniu.

Uznaliśmy, że autorom najbardziej wartościowych komentarzy należy się wyróżnienie - za wkład w dyskusję. Stąd też pomysł, by Was wynagradzać.

Zwycięzcą w poniedziałek (6.10.2008) został Jacek, który otrzyma pudełkową wersję Norton Antivirusa 2009, zgodnie z deklaracjami firmy Symantec najszybszego i najlżejszego programu antywirusowego na rynku.

Nagroda na wtorek (7.10.2008): oryginalny plecak Microsoft Technology Summit 2008.

Plecak Microsoft Technology Summit 2008

Plecak Microsoft Technology Summit 2008

Nagrodę ufundowała firma Microsoft.

ZAPRASZAMY DO ZABAWY!

UWAGA: od dziś wprowadzamy kolejne udogodnienie. Jeśli chcesz być powiadamiany o kolejnych nagrodach za pomocą Gadu-Gadu, wyślij na numer gg:7913999 słowo "konkurs". Zostaniesz automatycznie dopisany do listy i otrzymasz od nas wiadomość, kiedy wyłonimy zwycięzcę oraz kiedy ruszymy z kolejnym konkursem.

Aktualizacja: 08 października 2008 02:32

Dnia 7.10.2007 wybór po raz kolejny był niezwykle trudny. Wśród nominowanych znaleźli się Nierozwazny, I., Mr X, Zeke, anonim, Adam, JeZZoo i tad.

Ostatecznie nagrodę zdobył Mr X za komentarz w materiale "Będziemy płacić 10 złotych miesięcznie na TVP i Polskie Radio?" o następującej treści:

Powiem tak, mógłbym się zgodzić na płacenie tych 10 zł miesięcznie POD WARUNKIEM, że w telewizji nie byłoby reklam. (Ewentualnie mogłyby być reklamy w stacjach prywatnych ale tylko między programami). Jakie to jest wkurzające gdy chce się obejrzeć jakiś program, którego czas netto wynosi np. 35 minut + do tego reklamy 20 minut + zapowiedzi innych programów co razem daje prawie godzinę.

Poza tym czemu ja mam 3 razy płacić za oglądanie tej samej telewizji? Tak, 3 razy:

1. Płacąc ten abonament radiowo-telewizyjny za używanie odbiornika radiowo-telewizyjnego (i nie ważne, że używam go np. tylko do oglądania filmów na DVD lub do grania na PS3 - używam odbiornik to zgodnie z ustawą musze płacić).

2. Płacąc abonament za telewizję kablową (lub satelitarną) - np. w moim miejscu zamieszkania z anteny naziemnej odbieram tylko TVP1 i TVP2 i to w nie najlepszej jakości.

3. Oglądając te głupie reklamy.

GRATULUJEMY i zapraszamy do dalszej zabawy!


Zobacz również