Wyjątkowo wytrzymały smartwatch Amazfit T-Rex zadebiutuje już 8 stycznia

Huami szykuje się do ostrej noworocznej ofensywy. Producent zapowiedział właśnie, że już w przyszłym tygodniu poznamy nowy smartwatch z serii Amazfit - T-Rex.

Chiński producent urządzeń typu wearables szykuje dla nas "gorący" nowy rok. Wiemy już, że przedstawiciele Huami pojawią się w Las Vegas podczas targów CES, które rozpoczną się już w przyszłym tygodniu (7 stycznia). Podczas konferencji Huami możemy spodziewać się prezentacji kilku nowych urządzeń, w tym następcy popularnego, budżetowego smartwatcha Amazfit Bip. Okazuje się jednak, że to nie wszystkie nowości jakie szykuje dla nas producent.

Huami zamierza poszerzyć swoje portfolio o jeszcze jeden smartwatch - Amazfit T-Rex. Już sama nazwa urządzenia sugeruje, że będziemy mieć do czynienia z wyjątkowo wytrzymałym sprzętem. Choć sam producent nie ujawnił nam żadnych szczegółów, to z licznych źródeł wiemy już, że T-Rex zaoferuje nam okrągłą kopertę z dotykowym wyświetlaczem, baterię o pojemności 390 mAh, wsparcie dla Bluetooth 5.0, wbudowany moduł GPS oraz wodoodporną konstrukcję (5 ATM). Co więcej, do sieci trafiły już pierwsze zdjęcia zegarka, które możecie podziwiać poniżej.

Zobacz również:

Wyjątkowo wytrzymały smartwatch Amazfit T-Rex zadebiutuje już 8 stycznia
Wyjątkowo wytrzymały smartwatch Amazfit T-Rex zadebiutuje już 8 stycznia

Jak widać Amazfit T-Rex otrzyma dość masywną kopertę wyposażoną w aż cztery fizyczne przyciski. Sugeruje się, że chiński producent chce rzucić wyzwanie samemu Garminowi i jego nieśmiertelnej serii smartwatchy - Fenix. Czy to się powiedzie? Tego dowiemy się już 8 stycznia, bowiem właśnie wtedy zostanie oficjalnie zaprezentowany T-Rex.

źródło: gadgetsandwearables.com


Nie przegap

Zapisz się na newsletter i nie przegap najnowszych artykułów, testów, porad i rankingów: