Wyjątkowo wytrzymały smartwatch Amazfit T-Rex zadebiutuje już 8 stycznia

Huami szykuje się do ostrej noworocznej ofensywy. Producent zapowiedział właśnie, że już w przyszłym tygodniu poznamy nowy smartwatch z serii Amazfit - T-Rex.

Chiński producent urządzeń typu wearables szykuje dla nas "gorący" nowy rok. Wiemy już, że przedstawiciele Huami pojawią się w Las Vegas podczas targów CES, które rozpoczną się już w przyszłym tygodniu (7 stycznia). Podczas konferencji Huami możemy spodziewać się prezentacji kilku nowych urządzeń, w tym następcy popularnego, budżetowego smartwatcha Amazfit Bip. Okazuje się jednak, że to nie wszystkie nowości jakie szykuje dla nas producent.

Huami zamierza poszerzyć swoje portfolio o jeszcze jeden smartwatch - Amazfit T-Rex. Już sama nazwa urządzenia sugeruje, że będziemy mieć do czynienia z wyjątkowo wytrzymałym sprzętem. Choć sam producent nie ujawnił nam żadnych szczegółów, to z licznych źródeł wiemy już, że T-Rex zaoferuje nam okrągłą kopertę z dotykowym wyświetlaczem, baterię o pojemności 390 mAh, wsparcie dla Bluetooth 5.0, wbudowany moduł GPS oraz wodoodporną konstrukcję (5 ATM). Co więcej, do sieci trafiły już pierwsze zdjęcia zegarka, które możecie podziwiać poniżej.

Wyjątkowo wytrzymały smartwatch Amazfit T-Rex zadebiutuje już 8 stycznia
Wyjątkowo wytrzymały smartwatch Amazfit T-Rex zadebiutuje już 8 stycznia

Jak widać Amazfit T-Rex otrzyma dość masywną kopertę wyposażoną w aż cztery fizyczne przyciski. Sugeruje się, że chiński producent chce rzucić wyzwanie samemu Garminowi i jego nieśmiertelnej serii smartwatchy - Fenix. Czy to się powiedzie? Tego dowiemy się już 8 stycznia, bowiem właśnie wtedy zostanie oficjalnie zaprezentowany T-Rex.

źródło: gadgetsandwearables.com