Wyjątkowy Xbox z motywem The Mandalorian do zgarnięcia za darmo! Jak to zrobić?

Xbox postanowił świętować premierę 3 sezonu The Mandalorian i przygotował dla fanów nie lada niespodziankę.

Xbox z motywem z The Mandalorian (fot. Xbox)

Wczoraj na platformie Disney Plus pojawiły się pierwsze odcinki 3 sezonu The Mandalorian. Serial cieszy się ogromną popularnością i zyskuje świetne oceny wśród fanów. Warto zaznaczyć, że w głównej roli, mimo, że przez większość czasu ukryty za hełmem, występuje Pedro Pascal, którego możemy także oglądać w The Last of Us.

Xbox także postanowił świętować jedną z największych premier marca tego roku i przygotował specjalne wydanie konsoli Xbox Series S z unikatowym malowaniem. W zestawie znajduje się także pad oraz futerkowy pokrowiec. Komplet niestety nie jest do kupna. Już za kilka tygodni wpadnie w ręce jednego ze szczęśliwców. Co trzeba zrobić, aby mieć szansę na wygarnie? Tak naprawdę zasady są bardzo proste. Xbox wrzucił na swojego Twittera post. Wystarczy podać go dalej z podpisem (hasztag)TheMandalorianXboxSweepstakes. Zabawa trwa to 11 maja.

Zobacz również:

Trzeci sezon serialu The Mandalorian skupi się na podróży, jaką Din Djarin musi odbyć na Mandalorę. Ma to być swego rodzaju pielgrzymka i odkupienie za zdjęcie hełmu. W przypadku Mandalorian takie działanie zostawia zmazę na honorze. Wraz z małym Grogu będą przemierzać galaktykę spotykając na swojej drodze znajome twarze, jak i całkowicie nowych bohaterów. W najnowszych odcinkach mamy być także świadkami dużej bitwy lub bitew, jednak szczegóły nie są jeszcze znane.


Nie przegap

Zapisz się na newsletter i nie przegap najnowszych artykułów, testów, porad i rankingów: