Wyjątkowy, pionowy odtwarzacz Blu-ray 3D - już go widzieliśmy

Odtwarzacz Blu-ray - co nowego można tu jeszcze wymyślić? A jednak.. można. Na pomysł wpadł japoński Funai i postanowił zaoferować zupełnie nowy design i małe gabaryty, przy solidnym wykonaniu. Oto wyjątkowy odtwarzacz Blu-ray 3D B4-M500, który właśnie wchodzi na polski rynek.

Funai

Co łączy niemal wszystkie odtwarzacze Blu-ray? Oczywiście to, że naturalnie odtwarzają błękitne płyty, ale także fakt, że odtwarzacze te w ogromnej większości są projektowane do działania w pozycji horyzontalnej (czyli poziomej). Niemal wszystkie są szerokie, długie i zajmują dużo miejsca na naszej półce pod telewizorem. Tak jak na zdjęciu poniżej...

Wyjątkowy, pionowy odtwarzacz Blu-ray 3D - już go widzieliśmy

Stary, poziomy Blu-ray

Funai B4-M500 - zupełnie nowe podejście do Blu-ray

Funai, który przeszedł właśnie japoński lifting, postawił więc na coś świeżego i postanowił zrobić z odtwarzacza Blu-ray małe dzieło sztuki. Co powiecie na mały, zgrabny, wertykalny odtwarzacz Blu-ray 3D (czyli ustawiany pionowo, podobnie jak klasyczna konsola PS3, PS 3 Slim już tego nie potrafi). A do tego wszystkiego jeszcze solidnie wykonany? Taki jest właśnie Funai B4-M500.

Wyjątkowy, pionowy odtwarzacz Blu-ray 3D - już go widzieliśmy

Funai B4-M500

Pionowy odtwarzacz Blu-ray Funai - ładny i... niedrogi

Pewnie myślicie, że takie cacko drogo kosztuje. Otóż nie... Cena odtwarzacza bardzo mile mnie zaskoczyła. Jeżeli macie dość smutnych i prawie takich samych odtwarzaczy wszelkich producentów, to tym odtwarzaczem Blu-ray 3D firmy Funai powinieneś się zainteresować.

Wyjątkowy, pionowy odtwarzacz Blu-ray 3D - już go widzieliśmy

Funai pierwsze wrażenia

Funai B4-M500 - przeczytaj pierwsze wrażenia

Oczywiście wygląd to kwestia gustu, ale … mnie B4-M500 na pierwszy rzut oka bardzo przypadł do gustu. Dlaczego? Pierwsze wrażenia znajdziesz w poniższym linku.

Przeczytaj pierwsze wrażenia - Funai B4-M500.


Nie przegap

Zapisz się na newsletter i nie przegap najnowszych artykułów, testów, porad i rankingów: