Wymiana graczy Fx.Simplus z Easyteam

O mniejszych lub większych zmianach w rozmaitych klanach Counter - Strike'a słyszy się niemal codziennie. Nie tak często jednak roszady te dotyczą czołowych krajowych teamów.

Wymiana graczy Fx.Simplus z Easyteam
Jednym z nich jest na pewno Fx.Simplus. Ekipa na pewno należy do najlepszych w Polsce.

Świadczy o tym fakt, że to właśnie Fx.Simplus zmierzył się w finale polskiego WCG z niesamowitym Pentagramem G-Shock (Pentagram G-Shock 16 : 09 Fx.Simplus).

Możliwe, że to właśnie to spotkanie skłoniło szefów Fx.Simplus do zmian. Z zespołem pożegnało się trzech zawodników: Bogdan "izzy" Wójcik, Grzegorz "minipitek" Radomski i Filip "pionas" Pionka.

Ich miejsce w składzie zajęli dotychczasowi członkowie Easyteam. Nowy skład wygląda następująco: Kuba "tjb" Barczyk, Piotr "pitek" Radomski, Adam "ruloN" Wiśniewski, Mariusz "RedruM" Grzegorzewski, Marek "scyth" Kapusto.

Można zapytać o to, kto zastąpi zawodników z Easyteam? Odpowiedź jest prosta - dawni gracze Fx.Simplus. W ten sposób nowy line-up wygląda tak: izzy, pionas, minipitek, psita, binek.

Trzeba przyznać, że owa wymiana wygląda niezwykle ciekawie. Pozostaje pytanie - kto bardziej skorzystał - Fx.Simplus czy Easyteam?