Wymieniaj DVD i oszczędzaj na Blu-ray - promocja na która czekaliśmy od lat?

Wreszcie jakaś sensowna promocja. Wielu z nas z pewnością przez lata zbudowało pokaźną kolekcję filmów DVD. Ale kiedy kilka lat temu, kiedy na rynek wszedł Blu-ray, okazało się że znów musimy wymienić swoją kolekcję na nowy nośnik. Teraz wreszcie ktoś pomyślał o tym, jak zagospodarować nasze niepotrzebne filmy DVD.

Wymień DVD na Blu-ray

Gdy wszedł Blu-ray na rynek, to cóż nam pozostało, jak kupić nasze ulubione filmy po raz kolejny. Jedyne co można było zrobić to sprzedać je na Allegro.Dobrze by było, żeby filmy DVD można było wymienić na Blu-ray z dopłatą. No i wreszcie po ponad 5 latach od debiutu Blu-ray ktoś w naszym kraju wpadł na ten pomysł.

Wymień DVD na Blu-ray

Wymień DVD na Blu-ray

Z DVD na Blu-ray w Saturn i Media Markt

W sklepach sieci Saturn i Media Markt pojawiła się ciekawa promocja - możemy wymienić filmy DVD na te same tytuły w edycji Blu-ray z katalogu Imperial Cinepix - Więc, jeżeli mamy filmy DVD, które są na liście, to możemy je wymienić na Blu-ray (cena takiego Blu-ray spada o 15 zł).

Jakie filmy DVD możemy wymienić na Blu-ray?

Do wyboru mamy np. Gwiezdne Wojny, Pluton, Szklana Pułapka 4, Obcy Antologia czy Królestwo niebieskie.

Lista filmów Blu-ray

Lista filmów Blu-ray

DVD za Blu-ray z dopłatą tylko do 30 listopada

Może nie jest to oferta idealna (mocno spóźniona, a nawet po obniżce wciąż dopłacamy dużo do Blu-ray), ale lepsze to niż nic. Warto skorzystać i wymienić przynajmniej kilka swoich płyt DVD na Blu-ray z naszej wideoteki. Blu-ray to zupełnie nowa jakość, a DVD to już przeżytek. Oferta jest ważna tylko do 30 listopada, więc czasu na zastanawianie nie ma zbyt wiele.