Wypalaj okładki z zestawem LightScribe "Travel Kit"

W serwisie LightScribe Direct Disc Labeling pojawił się "Travel Kit". Jest to przygotowany specjalnie dla entuzjastów fotografii zestaw etykiet, którymi można ozdobić płyty CD i DVD.

Warto wspomnieć, że technologia LightScribe pozwala na wypalenie (przy pomocy światła lasera) na powierzchni specjalnego nośnika zaprojektowanej przez nas etykiety (grafika, napisy).

Nowy zestaw zawiera kilka projektów okładek, z których mogą skorzystać zarówno osoby zajmujące się fotografią amatorsko, jak i profesjonalni fotografowie. Mogą oni je wykorzystać przy personalizowaniu płyty CD lub DVD jako tło (możemy przeprowadzić symulację w sześciu odcieniach) dodając w odpowiednich miejscach wszelkie niezbędne informacje i motywy.

Travel Kit - By Land

Travel Kit - By Land

"Travel Kit" oddaje do dyspozycji zainteresowanych osób pięć różnych wzorów (Photo Collage, Wall of Fame, By Air, By Land, Family Tree) nadających się do zastosowania przy różnego rodzaju okazjach (np. przy tworzeniu płyty zawierającej drzewo genealogiczne lub zdjęcia z różnego rodzaju zawodów). Możemy je pobrać za darmo pod tym adresem.