Wypalanie płytek z WaveBurner Pro

Najnowsza wersja popularnego programu do tworzenia płyt CD WaveBurner Pro obsługuje więcej formatów plików muzycznych oraz umożliwia personalizację wyglądu i działania aplikacji.

Ostatnia wersja programu WaveBurner Pro służącego do nagrywania, masteringu i rejestracji plików muzycznych na płytach CD umożliwia bezpośrednie załadowanie i obróbkę wielu formatów plików audio oraz współpracuje z rozmaitymi urządzeniami audio.

Zastosowane pluginy pozwalają na edycję plików muzycznych w WaveBurner Pro, a konkretne filtry mogą być aplikowane do wybranych części materiału, jak też do ostatecznego miksu. Do filtrów zintegrowanych z WaveBurner Pro należy m.in Fat EQ, compressor/limiter, multi-band compressor i narzędzia audio restoration.

WaveBurner Pro, w przeciwieństwie do wielu innych programów tego typu, obsługuje 24 bitowe pliki o częstotliwości 96 kHz (High Definition Audio) czyli nie konwertuje ich do 16 bitów, lecz umożliwia ich edycję w oryginalnych parametrach. Jedynie w ostatecznym stadium masteringu czyli przed nagraniem materiału na CD 24 bitowy sygnał zostaje skonwertowany do standardowego formatu CD za pomocą wysokiej jakości narzędzi redukujących potencjalne szumy i zakłócenia.

Do WaveBurnera Pro można zaimportować pliki AIFF, SDII, WAV, a także MP3, które bezpośrednio można nagrać na płycie CD z poziomu aplikacji.

www.emagicstudios.com


Zobacz również