Wypełnij ankietę IDG Mobile Survey i wygraj...iPada mini 2!

Jeżeli masz minimum 18 lat i chciałbyś wygrać tablet Apple iPad mini z ekranem Retina, stworzyliśmy Ci taką szansę. Wystarczy, że poświęcisz kilka minut i wypełnisz króciutką ankietę dotyczącą wykorzystania usług mobilnych.

Drodzy czytelnicy, pragniemy zachęcić Was do wypełnienia ankiety IDG Global Solutions, w której poproszeni zostaniecie o odpowiedź na zbiór pytań dotyczących wykorzystania usług mobilnych. Pozwoli to nam lepiej dostosować nasze usługi do Waszych potrzeb.

Wypełnienie ankiety zajmie Wam dosłownie kilka minut. Udzielone przez Was odpowiedzi posłużą wyłącznie do celów badawczych i nie zostaną w żaden sposób ujawnione. Nie musicie się więc obawiać o swoją prywatność, która będzie w pełni chroniona.

Oczywiście jest i nagroda!

Na koniec najważniejsze. Wypełniając ankietę weźmiecie udział w losowaniu nagrody, którą jest tablet Apple iPad mini z ekranem Retina. W porównaniu do iPada mini pierwszej generacji oferuje on ogromną rozdzielczość 2048 x 1536 pikseli. Przy zachowaniu tej samej przekątnej ekranu (7,9 cala) otrzymujemy więc gęstość 326 pikseli na cal (ppi).

Wypełnij ankietę IDG Mobile Survey i wygraj...iPada mini 2!

Apple iPad mini z ekranem Retina

Pod tym względem iPad mini 2 pozostawia daleko w tyle iPada Air, w przypadku którego parametr ten osiąga wartość na poziomie zaledwie 264 ppi.

Jeżeli chcesz wziąć udział w losowaniu gadżetu Apple ankietę znajdziesz tutaj.

Powodzenia!