Wypożyczalnie gier - już od 2 dolarów za dzień

Wypożyczalnie Redbox to zmora całego Hollywood... Budki z płytami DVD i Blu-ray (głównie z kinowymi hitami) cieszą się wielką popularnością, a teraz można w nich wypożyczać gry wideo.

Duke Nukem Forever - w Stanach zamiast kupować, możesz go wypożyczyć i sprawdzić czy ci się spodoba.

Polecamy:

Zobacz także:

Redbox od piątku ma w swojej ofercie popularne gry wideo dla platform PlayStation 3, Xbox 360 i Nintendo Wii. Dzienna opłata za wypożyczenie gry to 2 dolary.

Automaty z grami mają jak na razie dość skromną ofertę. Udostępniają około 20 tytułów, ale firma zapowiada, że już wkrótce liczba ta zwiększy się do kilkuset najbardziej lubianych gier. Użytkownicy mogą nawet zgłaszać, które gry chcieliby zobaczyć w "kiosku". Obecnie, w całych Stanach Zjednoczonych, istnieje ponad 21 tysięcy wypożyczalni Redbox. Jedną z produkcji, które są już dostępne, jest sławny Duke Nukem Forever, który zbiera od recenzentów prawdziwe cięgi. Dzięki wypożyczalni za 2 dol można sprawdzić czy gra naprawdę jest taka straszna.

Jeśli nam się spodoba, możemy przetrzymać grę przez miesiąc (co kosztuje 60 dol), a następnie bezpłatnie przejąć od Redboksa. Fajnie byłoby zobaczyć takie automaty w Polsce.