Wypróbuj Eye of the North za darmo

Fani Guild Wars, którzy jeszcze do nie zakupili Eye of the North, będą mieli okazję wypróbować dodatek za darmo. Jednak oprócz samej gry, na użytkowników czekają również inne, ciekawe atrakcje.

Uruchomienie Eye of the North jest nadzwyczaj proste. Wystarczy wejść na oficjalną stronę gry, odnaleźć specjalny, uniwersalny klucz i wpisać go w grze. Niestety, wszystko co dobre kiedyś się kończy. Fani będą mogli korzystać z darmowego dodatku jedynie pięć godzin.

Wypróbuj Eye of the North za darmo

Jednakże na graczy czekają również inne atrakcje. Po pierwsze, postacie będące na poziomach 10-19 otrzymają specjalne buffy znacznie zwiększające ich umiejętności. Dodatkowo, aż trzykrotnie zostanie zwiększone doświadczenie otrzymywane za wykonywanie głównych questów.

Zobacz również:

  • eFootball (PES 2022) z pierwszym DLC. Cena zwala z nóg

Na czas promocji zostanie zwiększona także szansa na znalezienia magicznych przedmiotów. I tak na przykład szansa na drop przedmiotu rare ze skrzyni oraz ilość otrzymywanego złota wzrośnie dwukrotnie.

Jak widać idą święta i producenci przygotowują nam z tej okazji wiele niespodzianek. Fani Guild Wars otrzymali już swój gwiazdkowy upominek. Co przygotują wydawcy innych gier? Czekamy na więcej tak miłych informacji.