Wypróbuj World of Warcraft: Cataclysm za darmo

Autorzy kolejnego dodatku do popularnej gry MMO - World of Warcraft - pozwolili graczom sprawdzić go w akcji za darmo - w sieci pojawiła się wersja testowa Cataclysm. Można w nią grać przez dziesięć dni.

Jednym z najlepszym światecznych prezentów dla miłośnika elektronicznej rozrywki prawdopodobnie będzie najnowszy dodatek do popularnego World of Warcraft. Grę można jednak przetestować zanim zdecycujemy się wydać na nią swoje oszczędności. Umożliwili to jej autorzy, którzy udostępnili testową wersję Cataclysm, rozszerzenia które całkowicie zmieniło oblicze świata Azeroth.

Wersja ta, podobnie jak testowe wersje poprzednich dodatków, pozwala zwiedzać wirtualny świat przez dziesięć dni. Po tym czasie będziemy musieli wybrać czy chcemy kontynuować przygodę z pełnoprawnym, płatnym rozszerzeniem czy też przesiąść się na inną produkcję. Archiwum zawierające pliki potrzebne do zabawy można pobrać bezpośrednio ze strony Battle.Net.

Zobacz również:

Do uruchomienia testowej wersji Cataclysm potrzebne jest konto w usłudze sieciowej Battle.Net oraz podstawowa wersja gry World of Warcraft i rozszerzenia The Burning Crusade oraz Wrath of the Lich King.

Warto przypomnieć, że już w dniu premiery, najnowsze dzieło studia Blizzard pobiło rekord sprzedaży ustanowiony przez swojego poprzednika. Powinna to być dodatkowa zachęta do przetestowania tego tytułu.