Wyrusz na azjatycką przygodę w grze Anito

Play zapowiada wydanie przygodowej gry RPG, filipińskiego dewelopera Anino Entertaiment, której akcja przeniesie nas do XVI-wiecznej Azji.

Akcja Anito rozgrywa się w XVI wieku na terenie jednej z azjatyckich wysp o nazwie Maroka. Wyspa, którą nieustannie targają konflikty plemienne, zostaje najechana przez zamorskich najeźdźców, którzy systematycznie opanowują kolejne jej rejony przekształcając ją powoli w królewską kolonię.

Na arenę wydarzeń, gracz wkracza w chwili, gdy w tajemniczych okolicznościach zaginął Datu Maktan - wódz plemienia i najbardziej szanowany rozjemca będący gwarantem pokoju pomiędzy plemionami zamieszkującymi wyspę. Misję ojca postanawiają kontynuować dzieci Datu - Agila i Maya.

Gra oferuje dwie kampanie - w jednej z nich możemy wcielić się w syna, a w drugiej w córkę zaginionego rozjemcy. Ich zadaniem w grze będzie odnalezienie ojca i przywrócenie pokoju pomiędzy plemionami. Akcję gry śledzimy z perspektywy izometrycznej, a oprawa graficzna została stworzona w pełnym 3D. W grze znajdziemy 5 w pełni zamieszkanych miast, w których napotkamy ponad 150 unikalnych postaci. W grze znajdziemy ciekawy system walki, a prowadzona przez nas postać będzie mogła rozwijać 28 różnorodnych umiejętności.

Kiedy gra trafi do sklepów jeszcze nie wiemy.


Zobacz również