Wyścigi modeli

Big Scale Racing PL, najnowsza gra w której będziemy ścigać się modelami samochodów sterowanych radiem, już dziś trafi do naszych sklepów.

Dzieło programistów z firmy BumbleBeast wprowadza graczy do świata sterowanych modeli samochodów wyścigowych (wyścigi RC), które konstruowane są w skali 1:5. Każdy sterowany radiowo samochód ma około 90 cm długości a ich silniki napędzane są benzyną.

BSR zawiera 5 podstawowych modeli samochodów dostępnych w dwóch wersjach: standard i hooped (czyli podkręcone). Standartowe samochody są cięższe, łatwiejsze w kierowaniu i nie za szybkie. Odwróceniem tej charakterystyki są wersje hopped. Modele dostępnych w grze pojazdów zostały oparte w dużym stopniu na ich „realnych” odpowiednikach, zwłaszcza tych w klasie "Hopped".

W grze oddano do dyspozycji 4 tryby gry dla pojedynczego gracza (trening, szybki wyścig, mistrzostwa pucharowe, otwarte mistrzostwa) oraz tryby dla wielu graczy: sieć (do 8 graczy) i podzielony ekran (dla 2 graczy). BSR oferuje 11 różnych trybów mistrzostw, w których należy wystartować i spróbować ukończyć. Pierwszych dziesięć to mistrzostwa pucharowe, ostatnie to otwarte mistrzostwa BSR.

Big Scale Racing w polskiej wersji językowej jest od dziś dostępny w Polskich sklepach w cenie 49 zł.