Wyścigowa premiera Marksoftu

Firma MarkSoft wprowadziła do sprzedaży dwie nowe gry. Pierwsza to wyścigi WRC - "WR Rally", druga z nich to gra zręcznościowa przeznaczona dla młodszych graczy zatytułowana "Willy".

"WR Rally" przeniesie graczy w świat wyścigów WRC. Gra oferuje 8 map, na których poruszać można się bez ograniczeń(można wjechać wszędzie) oraz 9 samochodów o zróżnicowanym napędzie (na przód, na tył, 4x4) do wyboru. "WR Rally" top także realistyczny model jazdy i uszkodzeń oraz widowiskowe kraksy. "WR Rally" została wydana w polskiej wersji językowej, a jej sugerowana cena detaliczna to 39,90 zł.

Wymagania systemowe:

System operacyjny: Windows 98/ME/2000/XP

Procesor: 1200 MHz

Pamięć RAM: 256 MB

Karta graficzna: GeForce 2/4 MX/Radeon 9000

Karta dźwiękowa

Napęd CD-ROM

"Willy" to gra zręcznościowa stworzona z myślą o najmłodszych. Willy, w którego wcielamy się podczas rozgrywki, bardzo lubi podróże - zwiedził już niezliczoną liczbę planet w wielu układach planetarnych. Akcja gry rozpoczyna się w chwili, kiedy Willy wraca z kolejnej podróży. W jego statku międzyplanetarnym zepsuły się silniki i nasz bohater zostaje zmuszony do wylądowania na najbliższej planecie.

Gra oferuje 3 różnorodne światy, na których do przejścia będzie w sumie 60 map, na których będą panować zmienne warunki pogodowe. Podczas rozgrywki gracze, będą musieli pokonać pięciu groźnych przeciwników.

Wymagania sprzętowe:

System operacyjny: Windows 98/ME/2000/XP

Procesor: 1000 MHz

Pamięć RAM: 256 MB

Karta graficzna: GeForce 2/4 MX/Radeon 9000 Karta dźwiękowa Napęd CD-ROM

Gra została wydana w polskiej wersji językowej, a jej cenę ustalono na 19,90 zł.


Zobacz również