Wyścigowe klocki

Jak poinformowała firma Cenega w tym tygodniu do naszych sklepów trafi gra dla entuzjastów wyścigów Lego Drome Racers w wersji na PC i PS2.

Gra Lego Drome Racers, która ucieszy nie tylko najmłodszych, oferuje trzy tryby gry: "Szybki start", "Walka z czasem" oraz "Kariera zawodnicza". W ostatnim z nich gracz weźmie udział w rozgrywkach ligowych wzbogaconych o ciekawy wątek fabularny. Każdy gracz będzie mógł wybrać jeden z trzech dostępnych rodzajów wyścigów: Formuła 1, wyścigi Dragsterów i rajdy terenowe lub wziąć udział w wieloetapowym rajdzie rozgrywanym na przemian w scenerii miejskiej i terenowej.

W grze dostępne jest 18 pojazdów, utrzymanych w stylistyce znanej z produktów Lego. Każdy z nich może zostać odpowiednio wyposażony w miny i harpuny, które pozwolą spowolnić przeciwników. Ponadto każdy z dostępnych w grze pojazdów można wyposażyć w lepsze opony, mocniejszy silnik, turbodoładowanie itd. Podczas wyścigów gracze będą mogli zbierać premie - "tarcze", które pozwolą bezpiecznie wyprzedzić innych przeciwników czy też "nagłe przyśpieszenie", które pozwoli wyprzedzić każdy dostępny w grze pojazd.

Lego Drome Racers, znajdziecie w sklepach pod koniec tygodnia w cenie 99,90 złotych na PC i 219,90 złotych naPS2.