Wystartował oficjalny, polski serwis gry 'Medal of Honor Wojna na Pacyfiku'

Firma EA Polska uruchomiła właśnie oficjalny, polski serwisu gry 'Medal of Honor Wojna na Pacyfiku'. Na łamach serwisu znaleźć można wiele ciekawych informacji i materiałów multimedialnych dotyczących gry.

Przeznaczona na komputery osobiste gra 'Medal of Honor Wojna na Pacyfiku' jest wyjątkową kontynuacją wielokrotnie nagradzanej serii 'Medal of Honor'. Akcja gry przeniesie nas w czasy II wojny światowej w rejon Pacyfiku, gdzie weźmiemy udział w ciężkich walkach z siłami Cesarstwa Japonii, które nastąpiły po ataku Japończyków na Pearl Harbor. 'Medal of Honor Wojna na Pacyfiku' składa się z siedmiu obszernych misji dla jednego gracza, które podzielono na 25 poziomów. Dostępnych będzie także dziewięć map do gry wieloosobowej i wiele nowych rodzajów broni i klas żołnierzy.

Na łamach oficjalnej witryny gry znajdziemy sporo screenshotów oraz filmy z fragmentami rozgrywki. W zasobach zgromadzonych na stronie nie zabrakło również, pochodzących od twórców gry, informacji na temat procesu produkcyjnego 'Wojny na Pacyfiku', które znajdziecie w sekcjach 'Informator' i 'Pamiętniki Developera'. Jak zapowiada wydawca gry, w ciągu najbliższych tygodni do serwisu będą systematycznie dodawane kolejne elementy.

'Medal of Honor Wojna na Pacyfiku' pojawi się na rynku w listopadzie tego roku. Gra będzie dostępna w profesjonalnej, polskiej wersji językowej i zostanie wydana wyłącznie na nośniku DVD.

Oficjalny, polski serwis 'Medal of Honor Wojna na Pacyfiku'


Zobacz również