Wystartowała oficjalna strona Mistrzostw Polski w PES

Już w najbliższy weekend rozpocznie się prawdziwe święto dla wszystkich miłośników piłki nożnej - Mistrzostwa Polski w Pro Evolution Soccer 5! Turniej jest cyklem imprez będących jednocześnie eliminacjami do Mistrzostw Europy, które odbędą się w Irlandii na początku października.

Wystartowała oficjalna strona Mistrzostw Polski w PES
Od dziś wszystkie szczegóły związane z turniejem można sprawdzać na oficjalnej stronie Mistrzostw. Warto regularnie zaglądać, ponieważ aktualizowane są wyniki i kalendarz rozgrywek.

Mistrzostwa odbędą się w sześciu miastach Polski - polem zmagań będzie Warszawa, Katowice, Kraków, Szczecin, Wrocław i Poznań.

Zobacz również:

  • Wszystko, co powinieneś wiedzieć o eFootball (PES 2022)

W każdym z miejsc do wygrania będzie wiele wartościowych nagród m.in. przenośna konsola PSP z grą PES 5. Zwycięzca finału pojedzie do Irlandii jako reprezentant Polski. Będzie walczyć o Puchar Europy.

To jednak nie koniec atrakcji. Na eliminacje w różnych miastach Polski zostały zaproszone gwiazdy polskiej Orange Ekstraklasy. Będziecie mogli spotkać się miedzy innymi z Marcinem Burkardtem, Jakubem Błaszczykowskim, czy Marcinem Wasilewskim.

Przypominamy także, że już w trzecim kwartale tego roku CD Projekt wyda w Polsce Pro Evolution Soccer 6 w polskiej wersji językowej.

Na okładce gry będzie można zobaczyć Macieja Żurawskiego - utalentowanego napastnika Celtic Glasgow. Mecze komentować będą Mateusz Borek i Roman Kołtoń.

Gra zostanie wydana na PlayStation 2 i PC-DVD w cenie 129,90 PLN za wersję PC-DVD i 199,90 PLN za wersję PS2.